Сорока-ворона• 04 марта в 12:13
Дитячий одяг Татошка - як по якості?
Вітаю! Поділіться, будь ласка, досвідом хто брав речі цього виробника, особливо для новонароджених і малят, як вони вам по якості?
Единая страна!• 04 марта в 12:16
Був у старшої дитини такий одяг (дитині вже 12 зараз), то цей одяг ближче до радянського, принаймні був на той момент. Одяг в Некст , як на мене, набагато кращий
12 років тому татошка був представлений в магазинах Антошка
Маю сечі• 04 марта в 12:34
Непоганий.
Але втричі дорожчий за Carter´s.
За ціною одного боді на кідстаффі легко купити набір.
Принаймні, коли мої були малі, то я так робила.
Але втричі дорожчий за Carter´s.
Пенек Возмездия• 04 марта в 13:25
у них є такі досить специфічні речі, яких мені бракувало у всяких Картерсах і Некстах, але і без них можна прожити) наприклад, теплі боді-гольфики на холодну пору року я купляла в них досить довго. На немовлят купляла теплі чоловічки з футера (типу ’на баєчці’). Ну і для немовлят в них досить зручно закриваються ручки. А прості чоловічки і бодіки дешевше купити наборами Джордж, Картерс чи Некст