Шальная коклетка• 04 марта в 20:55
Подруга змінилась
Ми дружили ще зі школи. Зрозуміло, що з віком і появою сімей спілкування стало менше, але є ще один момент. З переїздом подруги у мегаполіс я стала помічати, що вона починає аж занадто показувати своє красиве життя в інстаграмі, та і в особистій бесіді лиш чути про кафе, ресторани, корпоративи, бази відпочинку тощо, і якось тої теплоти, душевності спілкування я більше не відчуваю. Якщо я не пишу місяць, то вона перша і не напише. Якось так...
Ми просто виросли чи то я забагато вкладаю в ту дружбу? Чи як це пояснити?
КАПСЛОЧНИЦА• 04 марта в 21:12
Просто якщо ресторани це все її життя, то їй більше нема про що вам розповідати. Якої душевності ви хотіли? В мене теж спілкування зійшло нанівець, бо в кожного стали різні інтереси, і мені не було про що їй розповісти, щоб їй було цікаво. Вона у 18 вишла заміж бо була вагітна, а я була студентка, спочатку обговорювали спільних знайомих, хто та де живе, ким працює. А потім вже зовсім перестали дзвонити одне одній
Злива інформації• 04 марта в 21:23
а шо кафе, рестики, базы отдыха сауны, выставки, театры только в мегаполисах?
Пищалка• 04 марта в 21:27
тю...моя подруга с котрой 20!!! лет с 1 курса универа вместе были. Прошли вместе все что можно, все пережили а потом Бац - и стали разніми друг для друга настолько что я ее прямо раздражаю. Мне тяжело єто понимать но чтож...значит такая жизнь. Просто я топлю за экологические отношения без токсичности. А она та сама людина - что говорит на каждую твою радость - тю мне не нравится, тю это говно... и это типо она так свое мнение выражает которое не спрашивали) гоните от себя токсиков и окружайте добрыми хорошими людьми
prozerpina123• 04 марта в 21:31
Ответ дляКарусель-весель
Проблема в вас
Рестораны, корпоративы и кафе это обычная жизнь.
Которой у вас нет и которой вы болезненно завидуете
А подруга автора кроме ресторанов в принципе ни о чем говорить не может?
Любой надоест каждый раз слушать трындеж об одном и том же
Швабристка• 04 марта в 21:39
’я стала помічати, що вона починає аж занадто показувати своє красиве життя в інстаграмі’ - вот это вас скрутило, автор.
В общем, у подруги вашей и с деньгами-отдыхами все ок, и отношения здоровые, отчего потребность в подруге перестала быть настолько высокой, что есть нормально
А поскольку у вас ни того, и ни другого - вас корёжит) и вы бегом сюда с криками)
Карусель-весель• 05 марта в 10:52
Ответ дляprozerpina123
А вдруг может?
например, о крипте
Но автор вообще не поймет
например, о крипте
Но автор вообще не поймет