Помогалочка• 05 марта в 16:00
Недорого и приятно. Подарок.
Что подарить подруге до 1000 грн, чтобы подарок был приятным?
Пацака-задирака• 05 марта в 16:14
Билеты куда-то
Я вот себе купила на киноконцерт Циммера в мультиплексе. Недорого и приятно. 320-420.
И орхи я люблю, меня не бесят.
Я на нотино подружкам заказала тревелы духов, стоили 700-900 грн, барберри, ланком, Гуччи. Но вы уже не успеете.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
Бутерброд з ікрою• 05 марта в 16:15
Ответ дляБарабан для дорослих
я б вибрала сертифікат в магазин косметики. Це найоптимальніше)
Зараз сині тітки набіжать.
Барабан для дорослих• 05 марта в 16:15
Ответ дляБутерброд з ікрою
Зараз сині тітки набіжать.
це які?)))
Фуліганка• 05 марта в 16:15
Ответ дляБутерброд з ікрою
Навіщо мені це робити?
Ну ви же написали ,: На 8 березня замовила нові окуляри чоловіку.
фрау Гітта• 05 марта в 16:15
Ответ дляБарабан для дорослих
це які?)))
Та що не пропонуй - все не так
Барабан для дорослих• 05 марта в 16:16
Ответ дляфрау Гітта
Та що не пропонуй - все не так
зрозуміла) хай собі біжать)
Бутерброд з ікрою• 05 марта в 16:17
Ответ дляУсміхайлик
Нові окуляри напевно дорожчі за 1000
Різні ціни, скло зараз дуже дороге.
Барабан для дорослих• 05 марта в 16:19
Ответ дляПацака-задирака
Билеты куда-то
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
до речі теж часто дивлюся на цей формат парфумів. Але сумнівалася чи оригінальні в такому пакуванні. Замовлю собі)))
Бутерброд з ікрою• 05 марта в 16:19
Ответ дляФуліганка
Так замовила чоловіку, він придбає. Так зрозуміло? Чи давайте спробуємо інакше. Попросила в чоловіка
Борода• 05 марта в 16:20
Ну вот мне подарили какие то дорогие скрабы для тела и крема еще на нг, я ими ни разу не пользовалась… таке.. если вы точно не знаете что нравится вашей подруге, то лучше не дарите.
А еще вспомнила, как мне на работе подарили сертификат на какой-то массаж в каком-то подвале, что туда страшно было заходить) я его тоже не использовала)) так что имейте в виду 😜
Бутерброд з ікрою• 05 марта в 16:21
Ответ дляБорода
Так подарунки справа дуже особиста.
Усміхайлик• 05 марта в 16:24
Можна придбати 5-6 шт різних кремів для душу Cottage в маленькому обʼємі 250 мл. Або набором з молочком для тіла
Сорока-ворона• 05 марта в 16:25
Комусь приємно квітку у горшику
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Для когось цінніше сертифікат у салон (бажано в саме той в який ходить)
Хтось відкладає покупку класного термокухолю (виключно контиго)
Комусь приємно отримати блиск/крем і бажано в якісні косметичці
Хтось не відмовився від ручки або прикраси Сваровски/Пандора
Для когось похід у театр/концерт приємний подарунок
Знаю людину, яка раділа Камазу відбірного навозу, бо їй квіти дуже треба було удобрити))))
Всі різні
Ми нічогісінько не знаємо про Вашу подругу
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Всі різні
Просериарила молодость• 05 марта в 16:26
Ответ дляЦукрові вишні
Ну кремы для рук Локситан вам дали неплохой вариант выше - универсально и у меня, например, их десяток - в спальне, ванной, машине, на кухне итд. Универсальный подарок и не хлам
А що, гарний крем?
Кубик Рубика• 05 марта в 16:29
Ответ дляСорока-ворона
Комусь приємно квітку у горшику
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Всі різні
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Всі різні
поддержу Вас, у меня есть подруги, которым я и нижнее белье могу подарить - и они мне тоже дарят)
Усміхайлик• 05 марта в 16:30
Ответ дляПацака-задирака
Билеты куда-то
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
Вони не хворі, вони неспроможні та заздрять, що не є вашими подругами, що не їм такі подарунки
Барабан для дорослих• 05 марта в 16:30
Ответ дляСорока-ворона
Комусь приємно квітку у горшику
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Всі різні
Хтось радіє крафтовому шоколаду
Всі різні
200%. Тому як би не було банально - інколи конверт з умовною сумою це найкраще.
Сусановна• 05 марта в 16:30
Автор, подруга же ваша, вам виднее. Вот моей на кремы и цветы все равно, как и на большинство того, что тут посоветовали..
Усміхайлик• 05 марта в 16:32
Ответ дляБутерброд з ікрою
Різні ціни, скло зараз дуже дороге.
В мене окуляри для читання, зі звичайними лінзами, щось біля 250-270 грн кожна, тобто це вже половина суми. Навіть не знаю, чи бувають оправи по 500 грн. Моя щось біля 2000 була
Застряла• 05 марта в 16:32
У кого тюрбан для волос, хорошая штука? Посоветуйте на подарок.
Если не знаю что дарить или горит на вчера - Рафаэлло и упаковку мыла, только хорошего!
Леди_на_драндулете• 05 марта в 16:35
Ответ дляУсміхайлик
Мені було б приємно набір кремів для рук L´Occitane. Я сама собі жлоблюся купувати, але пару разів отримувала в подарунок і мені сподобалось
А мені надто насичений аромат, а крем як крем. Я не зрозуміла його ціну
Усміхайлик• 05 марта в 16:35
Ответ дляЗастряла
В мене та доньки звичайні махрові з Мейкапу. Трохи зручніше ніж звичайний рушник, до речі теж як варіант подарку непоганий. І до нього маску для волос або спрей для розчісування волосся
Цукрові вишні• 05 марта в 16:36
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Есть и без запаха у них кремы. Для меня они недорогие
Усміхайлик• 05 марта в 16:37
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я люблю аромати і самі креми гарні по текстурі. І головне зручно що обʼєм маленький з собою в сумочку кинути
Леди_на_драндулете• 05 марта в 16:37
Ответ дляПомогалочка
Это не ДР, а сюрприз на 8 марта.
Капець
Мені чоловік на 1500 букет подарує і мені здається що дорого, але хочу. Він спитав, я відповіла «фіолетові тюльпани»
А тут подружці за 1000 грн
Щось я дешевлю. Треба було казати тюльпани і парфуми)))
А тут подружці за 1000 грн
Усміхайлик• 05 марта в 16:39
Ответ дляПацака-задирака
Билеты куда-то
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
И орхи я люблю, меня не бесят.
ПС а какая-то крыса уже мордошлепнула.
До чего люди на голову больные бывают….
Під вашим постом вже замість 🤦♀️ зʼявилось 🤮
Уявляєте як людину вкурвило? 🤣🤣🤣
Леди_на_драндулете• 05 марта в 16:40
Ответ дляУсміхайлик
Авторе, ще як варіант міст та лосьйон для тіла Вікторія Сікрет, приблизно 900-1000 грн, якщо знаєте які аромати їй подобаються
Можна солодкий набір з продукції Spell
І що з тим містом робити?
Я купила два і викинула..
Незрозуміла річ.
Лосьони також на поціновувача. Мені крем рітуалс краще, ВС лосьйон також з «убойним» ароматом
Я купила два і викинула..
Незрозуміла річ.