ТАЗератти• 05 марта 2025

Вы покупаете замороженную еду?

Например котлеты, блинчики? Где?
Сусановна• 05 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ось ці, вони дуже смачні, як домашні, не жирні, в міру солодкі
Кума брала ці сирники, теж каже що смачні але вона вже дома звернула увагу на склад
Сир кисломолочний 5%, вода питна, крупа манна, цукор-пісок, ванілін, борошно пшеничне в/с для панірування.
Оці 5% це жирність сиру чи частка сиру у виробі?
Намазюкана нішою• 05 марта 2025
Галя балувана зробила мене щасливішою жінкою😁
Vita_Nikolaeva• 05 марта 2025
Ответ дляСусановна
Це жирність сиру
Сусановна• 05 марта 2025
Ответ дляНа циголках
Как то взяла в Гали ,ужас,вместо мяса хрящи перемолотые
Галя це франшиза. Я пробувала одні ті самі вироби купляти в різних магазинах і вони різні! Я люблю рибні котлети. Так от в найближчому до мене магазині вони завжди до такого ступеню солоні, що я їсти їх не можу.
Ну що ви, мамо!• 05 марта 2025
Блины, котлеты сама готовлю. Из заморозки и полуфабрикатов покупаю только пельмени, пиццу и лазанью.
Каяспер• 05 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
дякую. їх просто розігріти чи треба смажити?
Каяспер• 05 марта 2025
Ответ дляНевгамовна
Я декілька разів пробувала продукти з Галі Балуваної, ну все не смачне, от зовсім.

Я багато читала про космічний зріст цього проєкту, про шалену популярність. Якість нікудишня, як воно так розмножилось?
то Ви мабуть балувана, нє?
НетЕщеНаверное• 05 марта 2025
В Елікатних продуктах беру пельмені, мікс овочів, в Галі балуваній брала декілька разів заморожені готові страви, мені сподобалось
миссАрфография• 06 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Сирники брала в метро, просто бімба
В Галі взяла, то гидотні
Мʼясо на беру ніколи, філе курки посмажити скоріше і смачніше і ти розумієш що ти їси
Спробуйте курячі нагетси Метро шеф. Краще, ніж філе) і швидко!
миссАрфография• 06 марта 2025
Ответ дляDоe
А які саме сирники брали?
Раджу брати Метро шеф, але ті, що вже трішки наче присмажені.
миссАрфография• 06 марта 2025
Ответ дляНевгамовна

Це ж франшиза. Перші Галі були смачні. А далі пішло-поїхало...
ЗдесяЯ• 07 марта 2025
я ее сама морожу.
у меня есть две руки,а не лапки.приготовлю всё что захочу.
вареники,котлеты пельмени,блинчики всегда есть в морозилке.
гали всякие пусть утрутся)))
готовлю когда есть натхнення, а когда лень -достаю из волшебного сундука еду.