хутряна володарка• Изменено 06 марта в 10:15

Скажіть, будь ласка, який чемодан купити? З тканини чи з іншого матеріалу?

Добрий день. Я з тих людей, що не купує багато речей, лише найнеобхідніше. Тому для мене важливо, щоб покупка була відразу обдумана.

У кого є різного виду чемодани - з якого матеріалу найкращий? На що ще звернути увагу?

Я звісно питала в чата джіпіті, але мене цікавлять відгуки живих людей. Дякую
Плакулька• 06 марта в 13:00
Ответ дляхутряна володарка
А яка їх вартість була?
В конце 2021 что то около 1800 грн
Потребую апгрейду• 06 марта в 13:19
Ответ дляхутряна володарка
То які ще є марки тканинних, крім американ турист, бо не знаю чи знайду такий?
У samsonite есть
В шоколаде• 06 марта в 13:20
Ответ дляЧорт і Шо
Не всегда. У меня все чемоданы облегченные. Один пластиковый чуть тяжелее тканевого, второй чуть легче. Объем одинаков
Ну, как то слабо верится
Черговий по кухні• 09 марта в 13:18
Додаю до свого повідомлення 46. Донька привезла валізу додому, вчора чоловік прогрів мʼяте місце будівельним феном і матеріал сам вирівнявся без докладання рук, заломів не лишилося, як не дивно. Так що з якісного пластику(у цій валізи пише на сайтах - матеріал ABS) можна брати валізи
Аннуитет• 26 марта в 04:28
Ответ дляГитта Ягг
Пластик. Он легче, не промокает, за счет жесткости не испортятся вещи внутри. Плюс к нему чехол с Али и отлично.
А только нужно нормальный покупать, который не лопнет от чиха.
Подскажите пожалуйста какой именно?возможно у Вас ссылка есть(никогда не заказывала с Али)
Гитта Ягг• 26 марта в 07:44
Ответ дляАннуитет
Я поищу сегодня, если найду скину.