Нашли в капусте• 06 марта в 21:56

Ось вже третій місяць як я йду з роботи сама. Чи варто так довіряти чоловікові?

Працюємо з чоловіком разом. Машини немає. Я йду додому рівно о 18, а він залишається годину і говорить з нашою колегою, яка приходить до нього і сідає. Базікають або ні про що, або зʼясовують стосунки і якісь їх сварки.
І от годину він сидить, до 19, потім робить роботу ще годину і о 20-й виходить з офісу: їде додому 1,5 години. Тобто бачу я його лише з 21:30.
Потім ще півгодини він сидить ніякий, якщо вони сваряться. Або ще півгодини він сміється, згадуючи її.
Потім він не дивлячись на її характер жахливий (не дуже приємна панянка) говорить про неї хороше. Потім говорить , що намагається знайти до неї підхід, але не виходить. І що вона його ображає. Далі їмо і спати.
Розповіла подругам про цю ситуацію, всі дуже здивувались і сказати, що я занадто безпечна в плані довіри і що не можна так.
В чоловікові впевнена на 101%, тимпаче він говорить, що вона сама приходить. Але після їх слів червʼяк сумнівів засів.
Результат:
вже голосів: 48
44 (91.67%) Ти занадто довіряєш
4 (8.33%) Все вірно робиш
Анонім Секретар• 06 марта в 21:57
Хватит сочинять, надоела эта история
Небалувана Галя• 06 марта в 21:58
Та ипьёт он ее на трй работе, пока вы в 18:00 уходите
Квітка папороті• 06 марта в 21:58
Приходить і сідає на коліна я так розумію
Царевна_несушка• 06 марта в 21:58
знаю случаи когда он в 15 уже дома... весь такой примерный
и годами имеет любовниц
автор Нашли в капусте • 06 марта в 21:58
Ответ дляНебалувана Галя
Смішно))
А взагалі там камери
Наполеон Бонапарт• 06 марта в 21:58
Таких жінок не буває. В смислі байдужих до свого чоловіка. Згодна з коментом вище, сочиняєте.
Идууу--уууу блин• 06 марта в 21:58
Впливати на те, що відбувається між чоловіком та колегою ви не можете. Можете лише чекати, або піти і не мотати собі нерви
Небалувана Галя• 06 марта в 21:59
Ответ дляНашли в капусте
Смішно))
А взагалі там камери
Дійсно смішно. Чоловік з якоюсь бабою кожен день на роботі по 2-3 години стирчить. І все одно мійнетакий
рукиЖимолости• 06 марта в 21:59
Та тртся вони
Небалувана Галя• 06 марта в 21:59
Ответ длярукиЖимолости
Та тртся вони
Нєєє. У автора мійнетакий
Добротная• 06 марта в 22:00
Ответ дляКвітка папороті
На обличчя.
І сваряться-миряться.
рукиЖимолости• 06 марта в 22:00
Ответ дляДобротная
На обличчя.
І сваряться-миряться.
Ля я ржу в глосіну🤣
рукиЖимолости• 06 марта в 22:01
Давайте, об´єктивно. Без емоцій. А він не ахуєвший часом?
Наполеон Бонапарт• 06 марта в 22:01
Ответ дляИдууу--уууу блин
Як це не може, якщо вони разом працюють?Вже давно б патли повиривала тій колезі, а чоловіка під зад коліном у стійло. Що він взагалі собі дозволяє. А автор така спокійна, то сто відсотків тролить.
рукиЖимолости• 06 марта в 22:04
Автор. Завтра, як та к..ва прийде до нього, ви йдіть в магазин, купіть морожену курицю і загяніть подивитись, що вони роблять
автор Нашли в капусте • 06 марта в 22:10
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну я ж не з лісу вибігла)
Кусман Сиру• 06 марта в 22:12
Робіть так як він, і подивіться на його реакцію. Де він працює
ГейТуда• 06 марта в 22:12
А чого йдете одна, його забирайте додому
Кусман Сиру• 06 марта в 22:15
Автор, а взагалі у мене б навіть такої ситуації не було після першої такої розмови з колегою . Це неповага до вас.
автор Нашли в капусте • 06 марта в 22:22
Ответ дляГейТуда
Ну бо він з нею говорить
Небалувана Галя• 06 марта в 22:22
Ответ дляГейТуда
А сотрудницу кто ахать будет? Драсьти. Ей что, домой неаханой идти?
ДинамоКит• 06 марта в 22:24
Ответ дляНашли в капусте
Смішно))
А взагалі там камери
Ипать можно в туалете. Там нет камер.
Тримаю свічку• 06 марта в 22:27
Ответ дляНашли в капусте
Смішно))
А взагалі там камери
і що, хтось дивиться по них що відбувається ?
Ні грама• 07 марта в 00:09
Бредятина