ЯкаКраля• 06 марта в 23:21
Алергія на краску для волосся
Всім привіт! Який знайшли вихід із ситуації, чим можна затемнити сивину. Взагалі хочеться навпаки, освітлити волосся. Чи часто освітлення викликає алергічні симптоми, ваш досвід.
Тень льва• 06 марта в 23:25
Все в кучі🤦♀️ палить волосся великий відсоток освітлювача. Якщо є схильність до алергії то і чорний може проявити, все індивідуально.
То ви хочете затемнити чи освітлити?
Який у вас зараз рівень кольору?
Волосся фарбоване? Яким фарбником і рівень?
Покажіть приблизне фото очікуваного результату?
То ви хочете затемнити чи освітлити?
Який у вас зараз рівень кольору?
Мошей ницца• 06 марта в 23:46
Може іншу фарбу попробувати? Порадьтесь з перукарем, можливо є якісь гіпоалергенні, або менш агресивні, безаміачні, наприклад. Хна не зафарбовує.
Кашпо• 06 марта в 23:46
У меня приобретенная. Но я нашла краску на основе дня и держусь за нее) хоть красит и очень посредственно((( если бы была в Украине, сделала бы тест развернутый, чтоб узнать на какой компонент аллергия
Гравіцапа• 06 марта в 23:53
Я малювала в темний поки не появилась алергія. Тепер можу лише хною малювати. Всі фарби типу для алергіків, без аміаку, та навіть шампуні котрі фарбують волосся, викликають жахливу реакцію. Останній раз дійшло до того що два дні ходила як алкоголік, ледве очі було видно, так лице напухло. Це не враховуючи ран на голові і жахливого свербіння. Якби вирішила висвітлити волосся, то певно лиса б ходила до кінця життя. Краще не грайтесь таким якщо маєте алергію.
ЯкаКраля
• 07 марта в 00:04
Ответ дляТень льва
То ви хочете затемнити чи освітлити?
Який у вас зараз рівень кольору?
То ви хочете затемнити чи освітлити?
Який у вас зараз рівень кольору?
У мене зараз своє волосся, темно русе, мабуть, не фарбувалась років 15 вже, колір подобається, але вже є сивина за ці три роки зʼявилась, і змін хочеться), якщо вирішу не освітлюватись, то як тоді з сивиною можна бути, можливо якісь олівці кольорові є, щоб між миттям використовувати?
Щось схоже подобається, можна менш рижого відтінку: