Доставучая• 06 марта 2025

Документи для першого класу

Отримала список документів для вступу у перший клас. Роздупліть мене будь-ласка.
-Довідка про реєстрацію місця проживання.
-Витяг з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання дитини.
-Документ, що засвідчує право власності на житло, договір купівлі продажу або свідоцтво про право власності.
Це все треба брати в місцевому ЦНАП?
Ще в переліку є акт обстеження житла і документ про побутові умови. Де брати ці документи?
Коли треба проходити мед обстеження? Перед самою школою. Чи можна раніше?
Моторошні троянди• 06 марта 2025
Навіщо право власності?
АяВсёЗнаю• 06 марта 2025
Це один на вибір треба, щоб ви відносилися до них за місцем проживання.
АяВсёЗнаю• 06 марта 2025
Меддовідку у вересеі принесете. Вам треба лише документ, який підтвердить місце проживання, паспорт і індкод одного з батьків. Все.
автор Доставучая • 06 марта 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дякую
АяВсёЗнаю• 06 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Дякую
Ще забула - свідоцтво про народження дитини:)