Я тут Живу• 07 марта в 00:32
Чи хтось лишав дитину після року на місяць, є потреба переживаю
Є потреба по обставинам, закордонне стажування, більше не буде такої нагоди лишити маю на увазі з бабусею. Дитині 1.5
Вона проводить час з дитиною часто, без мене теж, але я переживаю, розскажіть якщо маєте свій досвід
Пліснявілий сир• 07 марта в 00:35
У мене сестра залишала 1.5 річну племінницю на нашу маму на 7 місяців. Мама ще й працювала. Та все супер. Зараз їй 27 рочків. А якщо ваша мама не працює і буде весь час з дитиною, то точно буде все Ок
Мишка-шалунишка• 07 марта в 00:37
Я вышла на работу в 6 месяцев ребёнка. Днём сидела свекровь, пережили. Я грудью кормила до полутора лет, поэтому уехать точно никуда далеко не могла.
Весела пiсенька• 07 марта в 00:39
Ответ дляПліснявілий сир
Повезло кому то с родственниками. Я бы на заработки пошла, но оставить не с кем(
Я тут Живу
• 07 марта в 00:41
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну я теж годую
Мені більш цікаво, як психологічно відбилося
Примарочка• 07 марта в 01:01
Оставляла обоих детей с бабушкой (свекровью) и дедом на все лето на даче. Несколько лет, с 1,3 до 5 лет. Приезжали раз в неделю- две. Все прекрасно, лучше, чем в садике.
Точная копия плова• 07 марта в 02:08
Пе переживайте, все буде добре, місяць це не рік, він промайне, і ви повернетеся додому. Ппомиєтеся звичним гелем і шампунем, дитина вас признає.
Перед тим, як їхати, поносіть футболку пару днів - і залиште її для дитини, вдягнути на іграшку велику, буде з нею спати нормально.
все буде добре:)
Не вмію заміряти• 07 марта в 09:03
едьте. перед этим позаботьтесь о деньгах, документах и разрешениях. например, на выезд из страны вдруг что. только если третья особа, то от папы тоже