Карапулька• 07 марта 2025
Якщо дуже погано в яку лікарню їхати?
Ніч не спала, не можу вдихнути. Сімейна слухала хрипів нема, руки і ноги німіють, голова крутиться
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А что семейная рекомендует?
Була в неї в середу, виписала від кашлю і все.
Домашня Зюзя• 07 марта 2025
103 дзвоніть і спитайте яка чергова лікарня
або просто викличте швидку
одужуйте!
або просто викличте швидку
одужуйте!
Я_и_моя_собака• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Тогда в 103 спрашивайте дежурную больницу. Если Киев, это конечно иногда бывает труднодоступным. Сильно плохо- приедет скорая, заберут
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Із моїх симптомів тільки посміялись, мені з неділі погано. Температури нема
Домашня Зюзя• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
на ’ важко дихати’ вони приізжжають швидко. сама так викликала
Я_и_моя_собака• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Ого. Как так. Звоните еще. Или идете/ звоните к семейной опять взять у нее направление на госпитализацию
Я_и_моя_собака• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
А статурацию мерили?
миссАрфография• 07 марта 2025
Автор, измерьте сатурации. Только читала, что сейчас вирус такой, вроде и выраженных симптомов нет, а сатурация упала и нужно срочно в больницу
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
Набрала на швидку кажуть у вас тис. Нема в мене тиску. Куди їхати хз подохнуть дома
КоролеВешна• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Швидку викличте, скажіть задихаєтесь, сатурацію міряти нічим.
Як_наготую...• 07 марта 2025
Зараз знайома з твеими сисптомами в лікарні лежить. Нічого не знайдуть,Все +/- в нормі. Як на мене, це постнервовий синдром. Мабуть, в українців ,вже нове захворювання з´являєтья.
Я_и_моя_собака• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Как у вас со спиной и шеей? Может быть защемление? Сердце проверяли?
Бодіпозітівна• 07 марта 2025
Автор, скоріш за все у вас обструкція. Йдіть до лікаря, вона випише вам інгаляції чи таблетки, якщо немає небулайзера. І будете дихати нормально. Я теж першої обструкції дуже злякалася, бігла до лікаря, думала, що вже капець.
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Вперше схоже було в неділю. Інгаляцію ввечері робила
Бодіпозітівна• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Чим інгаляцію робили?
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Може у вас ПА? А може серце?
Була в кардіолога ні
Ms. Похвала• 07 марта 2025
Зробіть флюшку, ви ж не робили протягом року? Зробіть екг в приступ, навіть у платній це посильна сума.
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Екг робила все ок. На рентген нада направлення його лікар не дала і слухавку не бере
Бодіпозітівна• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Пульмікорт
Це не то. Треба бронхорозширяючі: вентолін чи беродуал
ЖующаЯКонфету• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
ЕКГ недостатньо, треба холтер. В момент зняття ЕКГ можна нічого не спіймати! Треба хоч добу помоніторити, а краще 2-3 доби
ЖующаЯКонфету• 07 марта 2025
Зробіть КТ легенів, щоб виключити проблему з легенями і можливо КТ-коронарогоафію, щоб виключити проблему з судинами серця.
Карамбулкул• 07 марта 2025
Панічна атака. Вона накриває, навіть, без перенесеного стресу. У подруги таке було. При тому самовпевнена в собі жінка, у якої все завжди під контролем. Злетіла. Думала і клімакс, і сердце.. Вже кардіолог направила до психолога. Тепер працює над собою
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Також думала, але кашель сильний був. І нема в мене такого стресу чи ще чогось