Карапулька• 07 марта 2025
Якщо дуже погано в яку лікарню їхати?
Ніч не спала, не можу вдихнути. Сімейна слухала хрипів нема, руки і ноги німіють, голова крутиться
Карамбулкул• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Також думала, але кашель сильний був. І нема в мене такого стресу чи ще чогось
Я ж кажу, що це без свіжого стресу. Це як накопичувальний ефект, потім вистрилює. Попитайте психологів
Карапулька
• 07 марта 2025
Ответ дляGvenna
Якшо серце ок то це неврологія. Кукуха злетіла у нервової системи. Вона глючить і некоректно співпрацює з організмом. Як при панічних. Коли серце стукотить і задихаєшся але все ок і з дихалкою і серцем.
Що робити? Як з цим справитись?
Ms. Похвала• 07 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Екг робила все ок. На рентген нада направлення його лікар не дала і слухавку не бере
Ви в якому місті? Невже нема платних. І коли робили флюшку? Скажіть, що на роботу медогляд треба
Карапулька
• 07 марта 2025
Зробила рентген, направили на КТ. Лімфоаденопатія грудних лімфатичних вузлів.
Карапулька
• 12 марта 2025
Відписуюсь, можливо кому цікаво. Вчора робила КТ правобічна бронхопневмонія. Рентген нічого не показав, аналізи крові ідеальні, хрипів нема . Сумно, що обходила 3 терапевтів і 2 з них тільки тести на депресію мені сунули і тонометром кидались.