Мочалкин блюз• 08 марта 2025

Хто з українських відомих людей є нетрадиційної орієнтації?

Кого ви знаєте з українських знаменитостей нетрадиційної орієнтації?
Відкритих та ті, що не відкрились поки що?
Вважаю, що нам в суспільстві відомим людям потрібно відкрито заявляти про свою орієнтацію для підтримки з тих, хто в меншості.
Так, українське суспільство поки що не готове до цього. Але воно ніколи не буде готовим, якщо не почати. Для цього має бути суспільна та політична воля. В першу чергу не табуювати в СМІ!

Приклад: Меловін. Він відкрито заявив про свою орієнтацію.

Є також відомі люди, що не відкрилися. Наприклад дуже відомі українські дизайнери. Вони не приховують, але і не заявлять відкрито.
Качка в тапцях• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Удалено администрацией...
в принципе все понятно, на болотАх обострение? к празднику в стране березовых лаптей дополнительную пачку Доширака не выдали? закусывать нечем?
Престидижитатор• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Добре, я почула деякі відповіді.
Налетіли токсичні «бабки» з совєтчіци і вже немає конструктивного діалогу по темі, а тільки суто жіночий мізогінний вайб «совєтчіци». Тому тему закрито. Всім ✌🏻
Займайтесь коханням, а не срачами.
росія - країна-терорист
російська - мова окупанта!
И сердечко себе поставила . Не получилось в грязном белье поковыряться. Достала белое пальто и гордо удалилась😂😂
Кавуся• 08 марта 2025
Костя Гнатенко, Анатолій Ярема.
олди тут?
Замулена ріка• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ви цікавились у них, що їх зупиняє бути відкритим?
Взагалі-то це інтимні теми, тож це нормально, коли людина не оголошує всім навколо про свої сексуальні вподобання.
Чим такі особливі геї, що їм треба ходити з табличкою ’я гей’?
Лепешечка• 08 марта 2025
https://znaj.ua/politics/296134-goli-foto-i-vidkri...
Уряд призначив на посаду Першого заступника Голови Фонду державного майна України Леоніда Антонєнка. Леонід Антонєнко має 16 років управлінського досвіду. Є співавтором низки законів, зокрема щодо оренди і приватизації державного та комунального майна; управління об´єктами державної власності; корпоративних угод; захисту прав інвесторів; корпоративного управління. Завдяки професійним знанням та активній громадській діяльності входив до складу робочих груп, що ініціювали та впровадили низку реформ, а саме: реалізацію системи електронних закупівель “Prozorro. Продажі для приватизації комунального майна; розробка системи “VlasCom” – онлайн платформи адміністрування орендних відносин у місті Києві; створення незалежних і професійних наглядових рад при комунальних підприємствах. З 2015 року є депутатом Київської міської ради, головою комісії з питань власності.
Ляшко один из немногих политиков и бизнесменов, про ориентацию которого известно из первых уст: самая известная история – видео с допросом Ляшка на котором он признавался, что имел сексуальные отношения с мужчиной по имени Боря, с целью трудоустройства. Не смотря на существование жены и дочки - отдыхать Ляшко по сей день летает со своим помощником и кумом Юрием Сухиным, На отдыхе они всегда вместе. Помимо этой дружбы, СМИ неоднократно писали и о других близких друзьях политика, помоложе.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/ru/articles/239042-rejting_...
Замулена ріка• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Так! Цілком! Вас дивує це питання? Напишіть чому! Замість того щоб ображати на рівному місці! Серед мого оточення не має геїв та інших представників ЛГБТ спільноти! Тому так! Мені ця тема не відома!!!
Думаю, що є, але вам вони про це не доповідають.
І судячи з цієї теми, вже очевидно, чому ви про них не в курсі.
Замулена ріка• 08 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Якщо людина щаслива, то яка різниця з ким вона спить.
Саме так.
Аби лише за взаємною згодою, а так робіть собі в ліжку що хочете та з ким хочете, це сугубо особиста справа людини.
Сама не знаю• 08 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Да ради Бога, если при этом людина не ходит парадами, не трясет своими труселями у меня перед лицом, не пропагандирует свое счастье среди детей и не требует к себе какого-то особого уважения - плодитесь и размножайтесь... ах, да
Да ладно• 08 марта 2025
Сподіваюсь, що усі інші свої проблеми ви вже вирішили.
А я ось жінка і сплю из чоловіком. Де мої тухлі яйця?
пу_пугренчик• 08 марта 2025
Меловин.
Цирк на дроті• 08 марта 2025
Меловин молодец, и мир не перевернулся, и никто его не воспринимает прежде всего сквозь призму его ориентации.
оксюморон• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Звідки знаєте, що немає?
У нас якось одногрупниця виходила заміж глибоко вагітною, то більшість і не знали, за кого, бо вони з хлопцем не облизувалися у людних місцях, хоч і натурали.
Булькаю• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Є загальноприйняті поняття норми, і той хто не вписується в ці стандарти вважають себе не такими як треба, ненормальними.
Це тяжко для підлітків, людей, які не вписуються в ці стандарти. І їм важливо рози, що вони не одні такі
Загальноприйняті норми говорять нам про те, що чужа орієнтація, релігійність та заробітна плата - то не ваша собача справа.
’Важливо рози’- у вас гугл перекладач поламався...
КарамбОлька• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Добре, ви можете назвати наприклад, хто публічно висловлювався про себе. Згодна. Що це може бути не зовсім коректно. Але впевнена, що таких багато. І вважаю, що для суспільства було б краще, якби такі люди висловлювались. Це би пушило суспільство до змін
Конечно, все должны знать о представителях нетрадиционной ориентации!
Вот только не так хитро агитировать как вы хотите, а если уж и рассказывать - то всё сразу!
Обязательно рассказывать о том, что у гомосексуалистов от анального секса часто геморрой, а на старости лет у многих недержание кала. Рассказывать что такие люди больше подвержены передаче венерических заболеваний, поэтому обязательна контрацепция.
Рассказывать о том что у лесбиянок молочница частенько.
И донести до общества наконец, что самый здоровый секс - естественный, когда мужчина с женщиной. Чтобы все знали, что те, кто пропагандируют однополый секс - не очень умные.
Давайте рассказывать, я не против!
КарамбОлька• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
блд, вам нема куди випустити желчь? риторичне питання. Тому ви прийшли скидати її сюди
Жалоба на этот комментарий за завуалированный мат и хамство.
Жалоба на тему за пропаганду действий, несущих вред здоровью людей.
ГонУрова дівка• 08 марта 2025
Все
АфродитаПетровна• 08 марта 2025
LКравчук
Бадоев
Данилко
Тан
Разгуляшка• 08 марта 2025
І все- таки советчиця консервативна в своїх поглядах, вже не з однієї теми зрозуміла. Колись дівчина написала, що живе з дівчиною, то її так заключали, що капець. Прямо з ненавистю.
Я, наприклад, цілком традиційної орієнтації.
В мене троє дітей. І якщо моя дитина прийде і скаже мені, що вона нетрадиційної орієнтації, звичайно, я не буду від цього в захваті. Але якщо така природа, то що ми можемо зробити.
ПультОт_БМВ• 08 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Амінь!🙏
Ку ка ку ка ку• 08 марта 2025
Ну, почати можна з Лесі Українки і Ольги Кобилянської
Упругая попка• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
В нас немає рівності, щоб так казати
а в чем вы ущемлегы в сравнении со мной?
Упругая попка• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Добре, я почула деякі відповіді.
Займайтесь коханням, а не срачами.
росія - країна-терорист
російська - мова окупанта!
автор, не обижайтесь, но.....умом надо брать.
автор Мочалкин блюз • 08 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Удалено администрацией...