Мочалкин блюз• 08 марта 2025
Хто з українських відомих людей є нетрадиційної орієнтації?
Кого ви знаєте з українських знаменитостей нетрадиційної орієнтації?
Відкритих та ті, що не відкрились поки що?
Вважаю, що нам в суспільстві відомим людям потрібно відкрито заявляти про свою орієнтацію для підтримки з тих, хто в меншості.
Так, українське суспільство поки що не готове до цього. Але воно ніколи не буде готовим, якщо не почати. Для цього має бути суспільна та політична воля. В першу чергу не табуювати в СМІ!
Приклад: Меловін. Він відкрито заявив про свою орієнтацію.
Є також відомі люди, що не відкрилися. Наприклад дуже відомі українські дизайнери. Вони не приховують, але і не заявлять відкрито.
Снегурочко• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ви цікавились у них, що їх зупиняє бути відкритим?
Перемывание костей на советчице
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Вы здоровы?
Так! Цілком! Вас дивує це питання? Напишіть чому! Замість того щоб ображати на рівному місці! Серед мого оточення не має геїв та інших представників ЛГБТ спільноти! Тому так! Мені ця тема не відома!!!
Фісташкова кава• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Це роздуми на загальносуспільну тему. Почитайте допис
Вы проснулись в субботу с утра и больше нечем заняться и не о чем думать?
Ухахайкина• 08 марта 2025
Один з ведучих на телебаченні.
Дуже приємний мужчина.
Він колись ще,давним-давно,зробив таке зізнання.
Дуже приємний мужчина.
Разгуляшка• 08 марта 2025
Анатолій Єрема один з найперших. А,може, й перший в Україні розказав про свою орієнтацію. Навіть фільм документальний, пам´ятаю, дивилися на 1+1 про нього, про його сім´ю. Він боровся з цим. В нього є діти, був шлюб з жінкою. Потім пробував піти в монастир, від гріха подалі. Але природа взяла своє. На час виходу передачі він жив з якимось хлопцем уже.
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляМасяня Я
Що за больные желания-выставлять свою интимную жизнь напоказ?
Без этого никак ?
Давайте все будем ходить с табличками-я истинный натурал,или люблю анал,даю в жопу.Чтобы не было вопросов.
Без этого никак ?
Є загальноприйняті поняття норми, і той хто не вписується в ці стандарти вважають себе не такими як треба, ненормальними.
Це тяжко для підлітків, людей, які не вписуються в ці стандарти. І їм важливо рози, що вони не одні такі
Успокойся_Успокойся• 08 марта 2025
Нащо взагалі ´підтримувати´ ці меншини? Дискримінації за жодними вродженими ознаками не має бути, але підтримка? Не розумію в чому.
З трансами цей дурдом вже добре себе показав, що толерантність до абсурду можна довести.
Престидижитатор• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Для того, чтобы понимать, что вы пишете бред, необязательно иметь знакомых геев. Представьте себе, рабтаете вы со звездой нашего шоу-бизнеса, например и он скрывает, что он гей. А вы такая: Вася, я знаю, что ты с мужиками трахаешься. Почему ты не хочешь об этом всем рассказать?
Разгуляшка• 08 марта 2025
Ответ дляУхахайкина
Один з ведучих на телебаченні.
Дуже приємний мужчина.
Я думаю, ви про Анатолія Єрему, ведучого 1+1. Він він як людина дуже імпонує.
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Вам нема з ким поговорити? Подружка там, чоловік?
блд, вам нема куди випустити желчь? риторичне питання. Тому ви прийшли скидати її сюди
Ухахайкина• 08 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Так .дякую.
Дуже приємний і симпатичний
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляРазгуляшка
Я не знала про нього. Дуже подобався він як людина
Разгуляшка• 08 марта 2025
І ще політичний аналітик, трясця, забула, як його прізвище. А, згадала, Портніков.
Ніколи не збрешу• 08 марта 2025
Ответ дляСало не люблю
Эктор Хименес браво
Ярославский
Тищенко Мыкола
Ермак
Ярославский
Тищенко Мыкола
Ермак
Ярославский, это кто? Президент Металлиста?
Качка в тапцях• 08 марта 2025
какие проблемы в празник, в субботу утром)))) автор, вы известны и решили изменить ориентацию? не нужно об этом рассказывать, ваши предпочтения никому не интересны
ПультОт_БМВ• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Так і я про те ж. У вас друзів немає, з ким поговорити про те, хто з ким ахається?
ПультОт_БМВ• 08 марта 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Нема кому привітати зранку, мабуть 😂
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Вам очевидно теж 😆😂😂😂. Ну бо прийшли на совєтчіцу, ловите ЦІКАВІ вам теми і строчите токсичні коментарі! 😂😂😂
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Як і ви нікому не цікаві! 😂
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Нема кому привітати зранку, мабуть 😂
Ви про себе, очевидно 🤡
ПультОт_БМВ• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ви про себе, очевидно 🤡
Та мене якось не хвилює хто з ким спить. І я на відміну від вас не вимагаю публічних зізнань абсолютно сторонніх людей в їх сексуальних вподобаннях
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
А де ви побачили вимагання? Це ваше викривлене сприйняття!
Качка в тапцях• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Як і ви нікому не цікаві! 😂
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Фісташкова кава• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Больше смайлов, больше)) эта тема не зашла, как вы видите. Давайте новую.
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Добре, я почула деякі відповіді.
Налетіли токсичні «бабки» з совєтчіци і вже немає конструктивного діалогу по темі, а тільки суто жіночий мізогінний вайб «совєтчіци». Тому тему закрито. Всім ✌🏻
Займайтесь коханням, а не срачами.
росія - країна-терорист
російська - мова окупанта!
Займайтесь коханням, а не срачами.
росія - країна-терорист
російська - мова окупанта!
Мочалкин блюз
• 08 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
блд, да ви вже задавали це питання! 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Фісташкова кава• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Вы странная? Вы на него уже ответили выше.
Розбещена цяточка• 08 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Добре, ви можете назвати наприклад, хто публічно висловлювався про себе. Згодна. Що це може бути не зовсім коректно. Але впевнена, що таких багато. І вважаю, що для суспільства було б краще, якби такі люди висловлювались. Це би пушило суспільство до змін
Это уже не модно. Убирают даже тампоны из мужских туалетов. Безобразие, я считаю. Скоро женщину женщиной начнут навывать, а не менструищей персоной(