Качка в тапцях• 08 марта 2025
Дівчата закордоном, а як святкують 8 березня в ваших країнах?
Просто цікаво..
Які подарунки? Як відмічають?
Я в Україні і не знаю.
В Україні Картьє, Дайсони, авто. А закордоном як? Те саме?
Чи бідненько: квіти і цукерки?
Які подарунки? Як відмічають?
Я в Україні і не знаю.
Чи бідненько: квіти і цукерки?
Шукаю трусики• 08 марта 2025
Мы в NRW ( Германия), как отмечают именно немцы- не знаю. Школьные чаты молчат- деньги на подарки и цветы не собирали, что в одной школе что в другой.
Цветов тут всегда много продаётся, муж купил огромный букет, продавец сказала вы видно очень сильно любите свою жену, и мужчина сделал комплимент что шикарный букет ( да, букет красивый но это не 101 роза что б так восторгались), ажиотажа в городе возле ювелирок или духов нет ( как это было на НГ). Ну популярные кафе в центре и в обычные дни выходные забиты и по брони, так что тут тоже не показатель
Щепотка_совести• 08 марта 2025
Німеччина, земля Гессен, взагалі не святкують, лише руські, яких багато
Карапулька• 08 марта 2025
Ирландия, вчера на работе поздравили тоже. Международный женский день, все таки смысл в празднике другой. Дарят цветы и сладости в основном, бабы истерики не закатывают, в женском коллективе вообще не обсуждают, коллеги вчера дринкнули за женщин, за тех, кто правит миром)
Карапулька• 08 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Ірландія. Ніяк не святкують. Знають, що це міжнародний жіночий день і все. Дивуються, коли ми розповідаємо, що в нас свято для всіх жінок.
Неправда, только с Лидла пришла, все мужчины цветы покупают, магазин завален цветами. Ажиотажа нет как у нас конечно.Поздравили в 3 рабочих группах.
ИМХОля• 08 марта 2025
Говорила з кумою. АНглія. Як такого святкування прям немає, але на роботі подарували квіти та цукерки. Отже загалом свято є, може не так масштабно як в нас. Але в них інші масштабні свята котрих в нас немає (то ен про жінок, а загалом)
Глас_Народа• 08 марта 2025
Ответ дляМамин тріль
Пічаль-біда.
Жизнь-боль.
День народження і Новий рік теж не святкуєте?
Жизнь-боль.
Особисто я - ні, не святкую.
Иванка Бур• 08 марта 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Ага
Автор, в любых странах есть женщины, которым Картье и ЛВ, а есть такие, как вы. Не парьтесь
Я_канеша_извиняюсь• 08 марта 2025
Румыния - отмечают. С четверга в Лидле очень много цветов, во всех рядах.
Покупали и цветы, и сладости.
Вчера в торговом центре очень много людей было, в ювелирных и с косметикой особенно
Покупали и цветы, и сладости.
Не против• 08 марта 2025
Тут точно не всім квіти та цукерки подарували.
Сьогодні прокинулась, чоловік пішов на роботу.
На столі— квіти, цукерки, шампанське. Було дуже приємно.
Все буде• 08 марта 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дякую, і вам теплого і сонячного свята. Хорватія, дійсно, чудова. Зараз бум на будівництво і на покупку нерухомості, європейці скуповують багато. І немає приблизних цін - багато буде залежати від відстані від моря, чи є гараж, старий або новий будинок тощо. Проблема у тому, що місця мало:) ми дивилися у Спліті варіант - новий сучасний будинок біля моря з власною територією, паркінг, 2-кімнатна квартира 67 кв. 230 тис. євро. А якщо будинок далі від моря та не такий новий, за 180 можна купити квартиру. Плюс дешевше буде на островах. Дивіться на
Це найпопулярніший сайт у Хорватії.
Дякую !
Гарні диньки• 08 марта 2025
Ответ дляКарапулька
в Лидле цветы есть. Покупают наши и поляки. Тоже была там.
Котики-муркотики• 08 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
А чоловіка вітаєте з тим, що він народився чоловіком?
Ще скажіть, що міжнародного дня чоловіків не існує. Існує. 19 листопада, так що все справедливо.
Вічний двигун• 08 марта 2025
США.
Не святкують, не вітають, нічого нікому не дарують (звісно, крім вихідців з снд).
Можуть проводитись якісь громадські заходи типу мітингів за жіночі права.
Липка-прилипка• 08 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
А чоловіки про це знають?
Карапулька• 08 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
А чоловіки про це знають?
Боже мой, наши дамы и так их обхаживают нон-стоп лишь бы не свалил
Фізик-ядерщик заочно• 08 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
США.
Усюди так. Кацапня і борці за права. Другі мітингують, перші святкують. І ще наші жіночки десь посередині, ніяк не можуть відзвичаїттся від їх дня і визначитися чи вони красиві чи розумні.
Пригощаю кашею• 09 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Не, не подарует. Берите за шкирку, тяните в магазин, подойдите к букету, тыкните в него (букет) пальцем и скажите КУПИ!, тогда есть шанс.
У меня это так работает
Подарував вазон і навіть браслет. Видно два роки моєї праці над ним не пройшли даром😂