kuskus• 09 марта в 13:39
Хтось може пояснити нащо в таку спеку такі гарячі батареї центрального опалення?
double-mama• 09 марта в 14:26
Ответ дляkuskus
І як це пояснює, що воду в трубах гріють так само як і в зимові холоди?
Ви можете звернутись до вашого постачальника тепла,він дасть вам компетентну відповідь
Valentina shop2020• 09 марта в 14:36
Ответ дляAlex_Kri
Там, где тепло от ТЭЦ вполне объяснимо - тепло продавать очень выгодно
Да,я заплатила за февраль 1600,окна полностью открыты,жара страшная ,куда звонить
Ответ дляdouble-mama
Можемо. Звернулися. Ось відповідь
’Наразі теплові джерела Києва працюють з навантаженням відповідно до середньодобової температури зовнішнього повітря.’
Хто пам´ятає, коли вимкнули опалення у 2022 році, на початку березня, здається?
Ответ дляValentina shop2020
Куда звонить не знаю. У меня дома 25 градусов с открытым окном. Просто если они не будут продавать тепло с ТЭЦ, им придется пустить теплоноситель на градирни, где он будет остывать бесплатно, а так мы им заплатим кучу денег
Марика-bf42• 09 марта в 14:44
В Києві не проста схема відключнння/підключення. Тому, якщо зараз відключити, то через тиждень, коли буде 0 по прогнозу, вам опалення вже ніхто не підключить.
Марика-bf42• 09 марта в 14:48
Ответ дляМоpгана
Можемо. Звернулися. Ось відповідь
Ні, десь в 20-х числах. А ще я памятаю, що квітень був дуже холодний і....у нас по кутах пішов грибок, якого не було 20 років.