Кудесница_с_пургеном• 10 марта 2025
МРТ і танталові скоби на легенях
Стикався хтось з ситуацією, коли потрібно проведення МРТ, але у тілі є конструкції, які можуть пошкодити органи або ж спотворити знімки? Документів на скоби немає, точний матеріал невідомий. Може є способи якось перевірити це?...Розкажіть ваші історії, тільки по темі, будь ласка)
Рентген не замінить))
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
В кабинете мрт нельзя узнать такую информацию?
З задоволенням послухаю вашу історію, якщо ви з таким стикалися.
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
Тантал, как и титан инертны. На них не действует магнитное поле и они не искажают картинку
Немає точної впевненості в матеріалі. Чи можна якось його перевірити, питання в цьому більше..
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
Позвоните в клинику, где будете делать мрт. Они вам все расскажут.
Дякую. Тільки у них не має відповіді на це запитання)
100%• 10 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
у меня стоят такие скобы. На МРТ разрешили делать мрт
Може ще третю?• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
Я так же написала про больницу,но автору больница не подходит
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ для100%
Такі це які? Ми не знаємо матеріал)
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
Позвоните в другие клиники и задавайте тот же вопрос.
Ещё можно обратиться в больницк, где делали, пусть поднимают историю, и уточнять из чего скобы. Или кт делайте. Там нет магнитного поля.
Ніхто на себе відповідальність не візьме і ви це прекрасно знаєте. Тому мене цікавлять лише випадки з власного досвіду, а не просто побалакати..
100%• 10 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Такі це які? Ми не знаємо матеріал)
вы думаете все скобы из разного материала? Думаю, в Украине они одинаковые.
Може ще третю?• 10 марта 2025
А тот кто делал эти скобы,он знает что он ставил,или он умер и не может ответить?
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Не може відповісти
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
Личный опыт для вас - это пальцем в небо. У одного будет стоять сталь, а у второго титан.
Я по досвід того, як можна перевірити
Не варто робити з мене тупеньку...
І клініки обзвонені перед тим, як писати, і все інше перепитано.
Не варто робити з мене тупеньку...
Кудесница_с_пургеном
• 10 марта 2025
Ответ дляМerida
🤷🏼♀️ нервничает, что отвечают не так. Но не понимает, что отвечают по -существу
Про яку клініку мова? Я вже двічі відповіла.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я по досвід того, як можна перевірити
Не варто робити з мене тупеньку...
Ну что вам даст этот ответ? Один напишет титан, а второй напишет сталь. Без 100% уверенности что там, вам на мрт нельзя. Делайте альтернативы тогда. Рентген, кт
Летала_НаМетле• 10 марта 2025
якби були способи то думаю вам би лікарі і клініки про них сказали. Покладатися на порадниць в такому серйозному питанні - ну таке собі, якщо чесно. Якщо там скоби не немагнітні то наробите біди. Якщо хтось щось вам тут порадить то хоча б у лікаря проконсультуйтесь попередньо.
Шальная коклетка• 10 марта 2025
Плюсуюсь за те, що тільки в лікарні, де ставили скоби, Ви зможете отримати таку інформацію (нехай дістають архіви, виписки - обов´язково мали б таке зазначати в історії хвороби). Інший спосіб, Ви ж розумієте, нереальний - дістати скоби і здати на аналіз)))) Для 100%впевненості -більше ніяк.
Мені ставили окклюдер в серце в інституті Амосова. Ще після операції я уточняла у лікаря щодо МРТ, сказав через декілька місяців можна робити. Коли необхідно було робити МРТ я по електронній пошті уточнила в того відділення, що робило операцію - написали що матеріал з нітинолу (нікель+титан), дозволили робити МРТ на апараті не більше здається як 1,5 Тесла. Під час МРТ я відчувала нагрівання в грудях в області серця, тобто метал трохи грівся, але, дякувати Богу, все потім добре було, робила УЗД серця - все стояло на місці.