Грабля• 11 марта 2025
Я мабуть себе накрутила
Так багато тем про аутизм останні дні. Начиталася, тепер мабуть себе накручую.
В мене донька 1 рік і тиждегь помітила (після прочитання, до вчора не звертала на це увпгу) що не реагує на ім´я, але вміє показувати як виросла, грати в куку, робить ладушки, посміхається, сміється. Єдине ще не ходить
Скажіть що я себе накручую
Грабля
• 11 марта 2025
Ответ для4есотка
Не ходить - це нормально в такому віці, основне - це мова і розуміння
Ну поки тільки лепече, на своєму активно
4есотка• 11 марта 2025
Ответ дляГрабля
Ну слова є ж якісь , що мають конкретне значення?
Грабля
• 11 марта 2025
Ответ для4есотка
Ні, поки навіть мама не має
Щось типу таатака, татата, ляляля
4есотка• 11 марта 2025
Ответ дляГрабля
Ні, поки навіть мама не має
Щось типу таатака, татата, ляляля
Слух перевіряли?
Не цілуюсь з бодуна• 11 марта 2025
Если аутизм, вы её меньше любить будете
Идите к специалисту, кто вам диагноз поставит по вашим коментам
Грабля
• 11 марта 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Если аутизм, вы её меньше любить будете
Я знаю, що тривожна мама, любити менше не стану, але дуже боюся цього діагнозу.
Сунуся в чужі справи• 11 марта 2025
Ответ дляГрабля
Вас здесь ещё больше накрутят, спрашивайте только у своего педиатра.
Новорічна пальма• 11 марта 2025
Ответ дляГрабля
А ви з нею займаєтесь?
Якщо дитині нічого не показувати, то вона й не знатиме.
Меня много• 11 марта 2025
Все нормально, мой тоже в год лепетал и пошел в 1,4. Не накручивание себя. Указательный жест есть?
4есотка• 11 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А ви з нею займаєтесь?
Це не так
Дуняша• 11 марта 2025
Вы себя накручиваете, есть случаи что ребёнок может не реагировать на имя до 1,5 лет, но таких детей наблюдают специалисты, без медикаментозного вмешательства.
Доросла дівчинка• 11 марта 2025
В мене син не розмовляв до 3-х років. Якось не проявляв особого інтересу до всього. Була в нього забавка: брав маленькі машинки і тупо крутив колесики. Міг годинами сидіти так. Потів почав проявляти інтерес до міського транспорту. З часом вивчив всі марки авто - сам. На вулиці показував та називав всі марки. Попали ми до невропатолога. Вона йому на малюнках почала показувати курочку, гусочку, а він не хоче. На моє зауваження, що це міська дитина і він не може показати курочку-гусочку, але покаже трамвай-автобус-тролейбус, вона нам поставила аутизм під питанням. Психологічно-педагогічна комісія поставила інтелектуальну недоразвитість та затримку мови І ст. А виявилося, що дитина лівша. Просто іноді у них свій план розвитку. В садочку він вивчив табличку множення, з легкістю навчився читати. Зараз сину вже 17 років. Він чудово малює, поступив на бюджет в коледж, вивчає японську мову. Абсолютно адекватна людина. А нервів було із-за великих спеціалістів, що капець((((
Новорічна пальма• 11 марта 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Ви до 3-х років дитині не показували на картинках чи в книжках курочку та гусочку?
Доросла дівчинка• 11 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
звичайно показувала. Читали багато. Дуже багато. Роздивлялтся картинки, я все коментувала йому. Але його більше цікавила техніка. Автобуси, тролейбуси, літаки, авто, дорожня техніка. Може не показав, бо йому не сподобався лікар - сину на той момент було десь 2,6 роки. На моє прохання показати сину техніку, щоб по-іншому зробити тест лікар відреагувала дуже агресивно.
Грабля
• 11 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А ви з нею займаєтесь?
Звичайно займаюся
Грабля
• 11 марта 2025
Ответ дляМеня много
Ну в книжці показує, але під настрій