Підмітайло• 08 февраля в 19:02

Поговоріть зі мною, школа

Пішла донька цього року в спец школу. Мало того, що атмосфера як в тюрмі, то ще ніяких свят тематичних. Коли я спитала про свято осені, то з мене ще посміялись. Зовсім ніякого позитиву дітям, тільки все з негативном,
вбивають мотивацію. Дитина звикла сама вчитись, сама знає і розуміє, навіщо це їй, завжди разом любили читати щось, вивчати. А тепер через вчителів постійно пригнічена.
Я пропонувала перейти в іншу, але тепер є друзі і саме спеціалість їй подобається.
Ще хворіла вже разів 5, не дуже важко, але випадала з процесу.
Школа займає майже все життя дитини, уроки бувають з 8 до 18 в більшість днів, чому не можна зробити хоч якийсь позитив.
Раніше в звичайній школі були всі свята, навіть кольорові дні, якісь майстер-класи цікаві.
Поділіться свої досвідом
Пушап Мі мі• 08 февраля в 19:04
Устройте своей дитятке праздник дома. Позовите соседей, пусть выступает перед вами.
чаревна• 08 февраля в 19:05
Развлекайте своего ребёнка сами, как вариант. Чего вы осенью не выехали на природу, не развели костёр, не напекли картошки, чем не праздник осени?
Может людям не до веселья во время войны
-Ань-• 08 февраля в 19:05
Kоли вам набридне, що дочка постійно хворіє - поміняйте школу.
Обнемашечка• 08 февраля в 19:06
Спец школа это как?
Мотористка• 08 февраля в 19:06
Що таке спецшкола? Це в Україні? З якого класу туди вступають?
-Ань-• 08 февраля в 19:06
Або виховуйте вчителів. Постійно пригнічена дитина - привіт букет хвороб.
Форточка• 08 февраля в 19:06
Спец школа звучит как тюрьма
Щепотка_совести• 08 февраля в 19:07
Що за спецшкола?В мене брат вчився,там інтернат був,але для не київських.В старших класах просився щоб і йому дозволили там ночувати.
Досі дружить з багатьма однокласниками Дядьку 47 років))
Мотористка• 08 февраля в 19:07
Ответ длячаревна
Так, звісно, треба жити в сумі, як раз цього добивається рашка - щоб ні у нас не було щасливого життя, ані у наших дітей щасливого дитинства зі святами, радощами тощо
Щепотка_совести• 08 февраля в 19:07
Я півроку в Одесі провчилася,мені теж подобалося.
КинДза• 08 февраля в 19:07
Спец школа это что? Извините, проблемы по здоровью?
Щепотка_совести• 08 февраля в 19:08
Ответ дляКинДза
Є різні.І по здоров´ю ,і спорт ухилом,і т.ін.
КинДза• 08 февраля в 19:09
Ответ дляЩепотка_совести
Я интересуюсь у автора, в чем именно специализация
Щепотка_совести• 08 февраля в 19:10
Ответ дляКинДза
Я теж ,не відповідає.Думала що ви взагалі запитуєте.
Кринжова баба• 08 февраля в 19:12
Ответ дляМотористка
Ну ви порівняння придумали. Школа - для навчання. Поза школою дитина може відвідувати квести, ігрові кімнати, зоопарки і далі по списку. Це все можуть без проблем забезпечити батьки
Радуга-дуга• 08 февраля в 19:12
Опыт у меня и личный, и с детьми, ужасный(((
КинДза• 08 февраля в 19:13
Ответ дляЩепотка_совести
Так, я можливо некоректно запитала )
Я супер-пупер• 08 февраля в 19:15
Я так розумію що в спеціалізовані школи йдуть не просто за позитивом, спорт- то спорт, напрям- то навчання, проблеми по здоров’ю - то умови відповідні. Дійсно важко з ранку до вечора але є канікули вихідні для друзів і свят. Головне щоб дитині подобалося, бо часто батьки заморочуються дуже а дитині норм і так
Моль Моллівна• 08 февраля в 19:17
Я работаю в специальной школе для дітей з вадами розумового розвитку, у нас есть все праздники и атмосфера очень доброжелательная.
Да Щас же• 08 февраля в 19:19
нафига вы школу меняли?
чтобы что?
Мотористка• 08 февраля в 19:19
Ответ дляКринжова баба
Позакласне життя є невідʼємною частиною навчання в школі. Саме воно сприяє формуванню позитивного відношення до навчання, позитивних асоціацій з школою в цілому, з однокласниками та вчителями
БоВжеВільна• 08 февраля в 19:21
Щось таке пишите. То які класи? Зо за спецшкола? Уроки з 8 до 18 то порушення саннорм
автор Підмітайло • 08 февраля в 19:24
Ответ длячаревна
Тю, самі звичайно все робимо. Але ж в школі з друзями веселіше
автор Підмітайло • 08 февраля в 19:25
Ответ дляКинДза
Ні, по таланту
автор Підмітайло • 08 февраля в 19:26
Ответ дляКринжова баба
На жаль, через те, що майже весь день в школі немає сил на щось інше у дитини. До цього постійно було купа всього
автор Підмітайло • 08 февраля в 19:27
Ответ дляДа Щас же
нафига вы школу меняли?
чтобы что?
З онлайн на офлайн
Мама Никитки-2• 08 февраля в 19:38
Тематичні кольорові свята і спеціальність?
Скікі років вашій донці? Що говорячі про спеціальність ви хочете , щоб навколо неї плигали аніматори.
Мама Никитки-2• 08 февраля в 19:39
Ответ дляКинДза
Там не спеціалізація, а саме спеціальність автор написала.
Чесно брешу• 08 февраля в 19:46
Пішли на АйТі?
Стигла полуниця• 08 февраля в 20:09
Ответ дляПідмітайло
дитина має потрохи дорослішати. Свято осені - це садочок.