ЖонДуан• 11 марта 2025
Хто пече сам паску, будете цього року пекти?
Запитання до тих, хто пече завжди сам і в кого в сім´ї люблять їсти паску.
Будете пекти? За старим рецептом чи щось нове, типу панетоне ( яке в нас прижилося як великодня випічка, хоч це різдвяна)?
Купуєте звичайне борошно чи спеціальне з вищим вмістом білку?
Тема поговорити.
ПадаюВреверансах• 11 марта 2025
Борошно зернарі беру на паски завжди, про склад не задумувалась. Подобпється.
Буду пекти, для мене це про традиції. Люблю як пахне паска в хаті, діти знають що свято вже близько.
Рецепт старий, всі любимо. Не хочу експериментів
ЖонДуан
• 11 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
2 кг. пачки зернарі з вищим вмістом білку.
Теж її беру, інколи
Бринзолетта• 11 марта 2025
Завжди пекла, а цього року не буду. Я худну, а її ж з’їсти захочеться, якщо багато вдома буде, я не мазохістка. Чоловік переб’ється, а донці також неможна.
Добро с Кулаками• 11 марта 2025
Каждый год пеку несколько штук, хотя дома их никто кроме меня не ест ))))) Чисто для настроения. Пеку только по своему проверенному рецепту. Несколько раз пробовала другие - не, для меня мой лучший, т.к. не люблю сухие паски
Місячне Сяйво• 11 марта 2025
Хочу попробовать краффины. С маком и с вишней, в прошлом году угощали, очень понравились.
Сусідка зверху• 11 марта 2025
Манітобу беру. Печу аліксандрійську і по рецепту Дарії Цвег. Пухкі виходять, друга волога і трохи важча, аліксандрійська сухіше і як пух.
НеГолосую• 11 марта 2025
Я только последние несколько лет сама пеку, и мне нравится, я делаю плотную, слегка влажную, а покупные как обычный батон с изюмом
ПадаюВреверансах• 11 марта 2025
Ответ дляНеГолосую
Ми нулого року пригостили паскою з сільпо. Смачна була, я не очікувала
ЖонДуан
• 11 марта 2025
Ответ дляНеГолосую
І я таку люблю.
Я такая - жду трамвая• 11 марта 2025
Так, буду, рецкпт старий, перевірений
З прикрасами - залежатиме від настрою, може, спробую щось нове, може ні.
Я такая - жду трамвая• 11 марта 2025
Ответ дляНеГолосую
Ну, от власне теж печу, бо такої кількості видів родзинок, кураги та ін.сухофруктів (і без фарбованих барвниками цукатів) жодна покупна не пропонує. + Замочую в якомусь ароматному алкоголі і мої апельсинову цедру. Ну, і щоб на маслі, на жовтках. Ну, раз на рік можна заморочитися саме на смак своєї сім´ї
Пупуговка• 11 марта 2025
Александрийскую пеку. Дети обожают этот праздник с детства. Такая ностальгия как они маленькие ждали когда же покажут верхушки...
Забагаловка• 11 марта 2025
Каждый год делаю одинаково -
Творожная паска ’три шоколада’
И 2-4 краффина пеку.
Дети только творожную едят, нам с мужем два краффина с головой хватает.
Творожная паска ’три шоколада’
И 2-4 краффина пеку.
НеГолосую• 11 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Згодна з вами.
Атятя_тётя• 11 марта 2025
Я думаю в хлебопечке сделать сдобную булку с изюмом и покрыть глазурью и так освятить
Коплю на груди• 11 марта 2025
Я останніми роками майже не печу, нема сил і бажання.
Але паски печу обов´язково.
Беру борошно Богуміла, якщо раптом не знаходжу - то Білоцерківського заводу, це те, що роками перевірене. Інше не ризикую. Маю рецепт від мами, багато жовтків та масла. Експериментую щороку з поливкою, ненавиджу білкову з сирого яйця. Поки що зупинилася на збитій желатиновій, десь тут хтось порадив був. Ще купила один раз в пачці, треба було лише молоко додавати. АЛе такої більше не бачила.
Але паски печу обов´язково.
Коплю на груди• 11 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В сільпо непогані паски, причому вже багато років.
Перекус беру завжди• 11 марта 2025
Печу кожен рік, але тепер вже небагато, на пів-літра молока. Рецепт або бабусі, або александрійська. Борошно купую італійське, де більше білка, дріджі мокрі, львівські. Родзинки замочу в ромі, ще добавлю журавлину і апельсинову цедру. Глазур зроблю желатинову. Сирну печу по своєму рецепту, в мене її всі люблять
Молчалка• 11 марта 2025
В кого не сухі, а гливкенькі, на маслі та на жовтках, поділіться рецептами, будь ласка, хочу спробувати щось нове в цьому році.
Блакитна устриця• 11 марта 2025
Паски любим, покупать будем рошеновскую, не смотря ни на что пришли к выводу, что она самая вкусная
Панна Кота• 11 марта 2025
если позволть обстотельства , то буду, александрийскую, остальне не могу вімесить...