Обираю літню гуму на свій Пежо508 в розмірі 215Х55Х17. Бюджет визначив в +- 5000 гривень за шину. Визначено в якості фаворитів декілька варіантів, серед них Goodyear EfficientGrip Performance (до якого схиляюся найбільше). Другий претендент це Continental ContiPremiumContact 5, дуже їх хотів і їздив на них ще на Шкоді, правда лише один сезон, потім авто продав. Головний недолік цього контіка, по відгукам – швидкий знос, на власному досвіді нічого сказати не можу, бо проїхав мало. Третій претендент Bridgestone Turanza, є відгуки про жорсткість, на бріджах ніколи не їздив. До цього п’ять сезонів, проїхав на Nexen, яким повністю задоволений. Хочу спробувати щось інше, та і ціна на нього зараз лише на декілька сотень гривень дешевше від шин як на мене трохи вищого рівня. Зараз їзда в основному по місту, практично 95% часу, пробіг 12-15 тисяч в рік
Купити 7й контік чи 5й прімасі, міг би, але вважаю що навряд треба. Ставити дешеві, китай і тд, релігія не дозволяє, не хочу і не буду.
Буду вдячний за відгуки і рекомендації.
Срач звісно вітається
Буду вдячний за відгуки і рекомендації.
Срач звісно вітається

Тень льва• 11 марта в 11:06
Ответ дляТихоЯ
Я думаю що головне аби рожеві і з красивим визерунком!
И стразики! Стразики!

Телепузик• 11 марта в 11:06
Я взяла китайську хороша гума.
У нас все Китай впринципі , хіба з Європи привозити.
мимАпроходила• 11 марта в 11:10
Автор, а каким образом из Алена1980 вы в процессе пребывания на Советчице превратились в Юрия1981?
И отдельное спасибо за животрепещущую тему про резину.
Вы как раз по адресу обратились!

Ms. Откровенность• 11 марта в 11:11
Рожева юбка• 11 марта в 11:13
Ответ дляЮрий1981
По суті питання є щось сказати?
ви таке хамло по відгукам
як же так?

ТихоЯ• 11 марта в 11:17
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
йййооо... А ви завжди все так серйозно сприймаєте?

Телепузик• 11 марта в 11:23
Ответ дляЮрий1981
Це яка? Хороша китайська гума? Triangle?
Не
Шось друге
Я не памʼятаю.
Сенсу мені було купляти континенталь дорожче теж китайського виробництва.
Шось друге
Я не памʼятаю.
ФсеСама• 11 марта в 11:28
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
Може при розділі майна при розлученні Юрію дістався акаунт на Порадниці😂

ФсеСама• 11 марта в 11:31
Ответ дляЮрий1981
В принципі робоча версія

Ну а шо, акаунт з самих витоків, від 27.03.2012, я і то на день пізніше зареєструвалась

Пульт от линолеума• 11 марта в 11:36
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
Так смена пола) человек наконец то стал тем, кем себя ощущает)