Юрий1981• 11 марта в 11:01

Обираю літню гуму 215Х55Х17 в бюджеті +- 5 тисяч гривень за шину

Обираю літню гуму на свій Пежо508 в розмірі 215Х55Х17. Бюджет визначив в +- 5000 гривень за шину. Визначено в якості фаворитів декілька варіантів, серед них Goodyear EfficientGrip Performance (до якого схиляюся найбільше). Другий претендент це Continental ContiPremiumContact 5, дуже їх хотів і їздив на них ще на Шкоді, правда лише один сезон, потім авто продав. Головний недолік цього контіка, по відгукам – швидкий знос, на власному досвіді нічого сказати не можу, бо проїхав мало. Третій претендент Bridgestone Turanza, є відгуки про жорсткість, на бріджах ніколи не їздив. До цього п’ять сезонів, проїхав на Nexen, яким повністю задоволений. Хочу спробувати щось інше, та і ціна на нього зараз лише на декілька сотень гривень дешевше від шин як на мене трохи вищого рівня. Зараз їзда в основному по місту, практично 95% часу, пробіг 12-15 тисяч в рік
Купити 7й контік чи 5й прімасі, міг би, але вважаю що навряд треба. Ставити дешеві, китай і тд, релігія не дозволяє, не хочу і не буду.
Буду вдячний за відгуки і рекомендації.

Срач звісно вітається
ТихоЯ• 11 марта в 11:05
Я думаю що головне аби рожеві і з красивим визерунком!
Тень льва• 11 марта в 11:06
Ответ дляТихоЯ
И стразики! Стразики!
Телепузик• 11 марта в 11:06
Я взяла китайську хороша гума.

У нас все Китай впринципі , хіба з Європи привозити.
ТихоЯ• 11 марта в 11:06
Ответ дляТень льва
И стразики! Стразики!
Да! А красиво ж буде!
Намакушка• 11 марта в 11:07
друг Николая?
Таракашечка• 11 марта в 11:08
Goodyear EfficientGrip Performance.
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:08
Ответ дляТелепузик
Я взяла китайську хороша гума.

Це яка? Хороша китайська гума? Triangle?
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:08
Ответ дляНамакушка
друг Николая?
Якого саме?
Намакушка• 11 марта в 11:09
Ответ дляЮрий1981
Якого саме?
кто знает - тот знает
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:09
Ответ дляНамакушка
кто знает - тот знает
Я не знаю. На жаль чи на щастя
мимАпроходила• 11 марта в 11:10
Автор, а каким образом из Алена1980 вы в процессе пребывания на Советчице превратились в Юрия1981?
И отдельное спасибо за животрепещущую тему про резину.
Вы как раз по адресу обратились!
Ms. Откровенность• 11 марта в 11:11
Это так важно выбирать? Я просто попросила в гараже хорошую. Получила Pirelli. Всё норм
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:12
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
По суті питання є щось сказати?
Alex_Kri• 11 марта в 11:13
Ответ дляЮрий1981
У меня много знакомых на Triangle, на достаточно дорогих автомобилях. А мне стремно. Люблю Нокиан, но она тоже китайской стала
Рожева юбка• 11 марта в 11:13
Ответ дляЮрий1981
По суті питання є щось сказати?
ви таке хамло по відгукам
як же так?
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:14
Ответ дляMs. Откровенность
Піреллі не розглядаю
Ms. Откровенность• 11 марта в 11:14
Ответ дляЮрий1981
Піреллі не розглядаю
Почему?
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:15
Ответ дляMs. Откровенность
Почему?
Не вважаю достойним варіантом за гроші які за неї просять.
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:16
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
Совєтчіца знає все
ТихоЯ• 11 марта в 11:17
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
йййооо... А ви завжди все так серйозно сприймаєте?
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:18
Ответ дляAlex_Kri
В мене з цього питання своя особиста думка, Triangle не розглядаю як і подібні
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:21
С такими порадами я собі шини точно не виберу, буду на старих їздити. Активніше прохання
Телепузик• 11 марта в 11:23
Ответ дляЮрий1981
Не
Шось друге
Я не памʼятаю.
Сенсу мені було купляти континенталь дорожче теж китайського виробництва.
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:24
Ответ дляТелепузик
Не
Шось друге
Я не памʼятаю.
Контік аж ніяк не китайський, заводи в ЄС
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:28
Ответ дляТелепузик
Не
Шось друге
Я не памʼятаю.
До нас не везуть китайський контік, у нас Чехія або Португалія більше всього. Китайський іде на місцевий ринок
ФсеСама• 11 марта в 11:28
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
Може при розділі майна при розлученні Юрію дістався акаунт на Порадниці😂
автор Юрий1981 • 11 марта в 11:29
Ответ дляФсеСама
В принципі робоча версія
ФсеСама• 11 марта в 11:31
Ответ дляЮрий1981
В принципі робоча версія
Ну а шо, акаунт з самих витоків, від 27.03.2012, я і то на день пізніше зареєструвалась
Пульт от линолеума• 11 марта в 11:36
Ответ длямимАпроходила
Вы как раз по адресу обратились!
Так смена пола) человек наконец то стал тем, кем себя ощущает)
Алесс• 11 марта в 11:38
Ответ дляНамакушка
друг Николая?
Клон николая)