Що порадите робити? 14 років..
1. Весь час в телефоні (коли йде по вулиці, виходить їсти до столу з телефоном, коли сім´я йде в ресторанчик цей підліток буде сидіти в телефоні і ні з ким не буде спілкуватись), на прохання відкл телефон агресивно реагує. Телефон використовує щоб грати та tiktok дивитися
2. Зараз навч в спеціалізованій школі, де щодня ДОМА фаховим предметом треба займатися мін 1.5 год, якщо по фаху оцінка 7 тебе мають право відрахувати, всі попередні роки оцінка була 10, нещодавно поставили 9, і то вже вже вчитель підняв оцінку.. вчитель крайні місяці пост просив його займатися більше,ну і звернувся до батьків з проханням вплинути, так як видно що почав займатися меньше
3. На зауваження батьків, що треба дома займатися фахом - хамить і говорить що батьки його контролюють і йому це набридло..
4. Вчора хотів піти в школу в футболці і байдуже що термометр показував +7°С, до цього ходив зимою в легкій куртці та чуть не кедах ( кросівки без утеплювача), тому чвсто боліло горло
5. Домашніх обов´язків не має, хоча коли був меньше допомагав.. лише в своїй кімнаті іноді складає речі, а так стіл заваленний речами..
6. З батьками свариться, з вчителями також
От що робити? Залишити його в спокої, його життя- його помилки, але ж якщо завалить іспит в травні, викл зі школи то я потім буду змушена шукати йому школу іншу і стільки часу вклали в його навчання..Це ж його майбутнє..
Те ж саме зі здоровям- хай йде в футболці, цікаво, а потім його лікувати чи хай сам що хоче те й робить
Що робити з хамством в сторону батьків чи вчителів.. ??
Хай сидить в tiktok та грає годинами? ( може бути 3-4 год в день) Вводили правила що не більше 1.5 год- не виконував, позбавляли карманих грошей, але йому бабусі і дідусі дають гроші і дарують на свята.
Результат:
вже голосів:
45 (54.88%)
Продовжувати спроби вплинути
24 (29.27%)
Залишити в спокої
13 (15.85%)
Тиц
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляSonne8752
варианты наказаний для хамовитого подростка который забил на все?
Миллион - от конфискации телефона, до пыток музыкой 60-х.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляAntiprom
А яким саме?? Якщо розмови не діють, сила не варіант..
Почему ’не вариант’? Моему старшему завтра исполняется 14, и ему в голову не прийдет хамить матери, потому, что пока ему нет 18-ти, он живет в материнском доме, и зависит от неё.
Ответ дляWill_Be...
дети же у всех разные, хорошо что у вас так...
был относительно хороший мальчик до 7 класса - дальше какая то жопа его накрыла
в школу на 8 - выходит в 8
каждый день спать с боем не раньше 12, в идеале час ночи
в школу на 8 - выходит в 8
Ответ дляWill_Be...
Є ще один момент, він почав займатися додатково з вчителем іншим предметом, ми оплачуємо ті уроки, думаю щоб шантажувати тими уроками. Тобто не позаймався тиждень по 1.5 години - не отримуєш кошти на оплату уроку
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляSonne8752
пофиг, круга слушает и многое их старой музыки, это больше для меня пытка
еще варианты - может себе что возьму на заметку
На оперу его сводите в театр, пригласите ему пару племянников-малявок, что бы посидел поняньчил, к бабке в село глухое, без зарядки для телефона отправьте на неделю. Фотоальбом старый вместе полистайте со вздохами, как раньше все было лучше... Я же Вашего подростка не знаю... Моему достаточно сказать, что если будет вести себя как свинья, то я в вайбере напишу самой страшной его однокласснице от его имени,что хочу с ней встречаться.
Ответ дляSonne8752
в школу на 8 - выходит в 8
Раніше біг в школу, зараз постійно запізнюється
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляSonne8752
в школу на 8 - выходит в 8
Пытались такое, прям,толпой мои практиковать... 2 раза вырубила пробки на ночь, утром телефон разряжен, в потемках не погуляешь особо - скучно. Дальше шли спать как положенно в 22:30, что бы не иметь гемора в виде недовольной матери.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляAntiprom
А ему то, чем занимается, действительно важно?
Ответ дляWill_Be...
про село думала глухое на каникулы...
и раньше все подруги удивляли как я так смогла выстроить отношения с детьми - сказала убрать, помыть, что то сделать - все делалось бесприкословно
сейчас же... посуда по 5 дней может лежать грязная, держусь, не трогаю, срач везде - начинает бесится... ну так стань помой, 3 минуты времени, посудомойка есть
Ответ дляWill_Be...
вашим сколько? одному 14
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляSonne8752
вашим сколько? одному 14
Старшему завтра 14, младшему 9го было 7, остальным: 11 (почти 12), 10, и 8.
bespe4na_mavpa• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
А как понять? Мой музыкой занимается, когда получается - очень нравится, а сидеть репетировать - ему жаль время тратить, когда можно с друзьями погулять в это время. Бросать не хочет но и репетировать каждый день его задалбывает
Ответ дляAntiprom
Дівчата, а ті що обирають залишити в спокої..не шкоду буде якщо ’просре’ свої можливості в житті?
Я обирала розмовляти і домовлятись. В чомусь йшла на поступки, в чомусь залишала в спокої. А в чомусь питала, як він бачить вирішення, як хоче, щоб ставилась до нього. Розповідала з прикладами про спільних рідних чи знайомих, як складається життя, коли людина мала здібності, але профукала шанс їх реалізувати...
Звісно, бувало всяке, але старалась дати зрозуміти, що 1.завжди вислухаю і допоможу, 2.все одно люблю
Ответ дляWill_Be...
А с чего вы взяли, что он пойдет на оперу, будет нянчить малявок, поедет в глухое село?
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так, и не надо каждый день - он же живой тоже хочет отдохнуть. ’Любимые занятия’ - должны приносить удовольствие.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляЕлена1265
А счего Вы взяли,что его будут спрашивать? Это наказание, вообще-то.
Ответ дляAriervil
То есть вы все это время просто смотрите как ребенок сидит в телефоне, и даже не почитали о родительском контроле? Google - iphone родительские контроль.
Попробуйте, для разнообразия, проявить интерес.
Может вы и ребенком так интересуетесь.
в 14 років це вже не працює, нажаль. Підлітки чудово можуть обходити цей контроль, та й вже ображаються, що їх так жорстко контролюють батьки. Фемілі лінк пропонує до 12 років встановлення контролю ,а потім дитині надходить лист о 12 років, що вже все))
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляМила 26
А у вас есть дети-подростки?)
Или вы теоретик?
Выше отвечала - у меня пятеро, старшему завтра будет 14, младшему в воскресенье исполнилось 7, и судя по темам тут, у меня золотые дети.
Ответ дляWill_Be...
И что? Кто вам сказал, что он послушает. А не скажет «я не буду», «не хочу» и не пойдет к себе в комнату и ему все равно до вашего наказания. Не у всех такие послушные дети, как ваши.