Antiprom• 11 марта в 11:25

Як вважаєте чи нормальна така поведінка підлітка

Що порадите робити? 14 років..
1. Весь час в телефоні (коли йде по вулиці, виходить їсти до столу з телефоном, коли сім´я йде в ресторанчик цей підліток буде сидіти в телефоні і ні з ким не буде спілкуватись), на прохання відкл телефон агресивно реагує. Телефон використовує щоб грати та tiktok дивитися
2. Зараз навч в спеціалізованій школі, де щодня ДОМА фаховим предметом треба займатися мін 1.5 год, якщо по фаху оцінка 7 тебе мають право відрахувати, всі попередні роки оцінка була 10, нещодавно поставили 9, і то вже вже вчитель підняв оцінку.. вчитель крайні місяці пост просив його займатися більше,ну і звернувся до батьків з проханням вплинути, так як видно що почав займатися меньше
3. На зауваження батьків, що треба дома займатися фахом - хамить і говорить що батьки його контролюють і йому це набридло..
4. Вчора хотів піти в школу в футболці і байдуже що термометр показував +7°С, до цього ходив зимою в легкій куртці та чуть не кедах ( кросівки без утеплювача), тому чвсто боліло горло
5. Домашніх обов´язків не має, хоча коли був меньше допомагав.. лише в своїй кімнаті іноді складає речі, а так стіл заваленний речами..
6. З батьками свариться, з вчителями також
От що робити? Залишити його в спокої, його життя- його помилки, але ж якщо завалить іспит в травні, викл зі школи то я потім буду змушена шукати йому школу іншу і стільки часу вклали в його навчання..Це ж його майбутнє..
Те ж саме зі здоровям- хай йде в футболці, цікаво, а потім його лікувати чи хай сам що хоче те й робить
Що робити з хамством в сторону батьків чи вчителів.. ??
Хай сидить в tiktok та грає годинами? ( може бути 3-4 год в день) Вводили правила що не більше 1.5 год- не виконував, позбавляли карманих грошей, але йому бабусі і дідусі дають гроші і дарують на свята.
Результат:
вже голосів: 82
45 (54.88%) Продовжувати спроби вплинути
24 (29.27%) Залишити в спокої
13 (15.85%) Тиц
Борисфенка• 11 марта в 12:54
Ответ дляAntiprom
Говорю.. сказав що туди взагалі ходити не буде
Ну так переводьте назад у звичайну школу і прощайтеся з мрією про сина скрипача чи балеруна. Насильно ви з нього зірку не зробите.
Will_Be...• 11 марта в 12:54
Ответ дляAntiprom
Вони зараз по 4 год в день вивчають мистецтво, і галопом по загальноосвітній програмі, коли він йшов в цю школу ми говорили що зараз він практично робить вибір професії
Так, может, ему, элементарно надоело, не нравится?
Елена1265• 11 марта в 13:05
Ответ дляWill_Be...
Вот тут я пас - это совершенно другое. Чисто по человечески - уважаю, но субьективно - таких учить чему-то сложно. Советовать не буду, но, блин, большой уже, нельзя ему просто сказать,что отправится обратно в детдом,раз категорически не хочет на человека быть похожим?
Нельзя конечно. Это же не вещь, которой манипулируешь - сдам/не сдам. Он тогда сам уйдет и все. Причем не в детский дом
То, что он приемный - не показатель. Он практически ничем не отличается от домашних и, смотря на поведение других, бывают домашние еще хуже. Его друг (с недавнего времени), полностью домашний мальчик, из нормальной семьи. Бабушка, мама, папа, для него уже отдельная квартира в Киеве была. Учился в физико-математической школе (какой именно - не помню уже). С начала подросткового периода, лет с 12, начал чудить, съезжать по учебе, бунтовать, родители «влияли» - то карманных лишат, то планшет отберут, то телефон, то гулять не отпустят.Пытались жизни учить да контролировать. Со временем он в протест начал убегать из дома, в школу не ходить - раздавал листовки 400 грн/за 5 часов. Сейчас ему 15, работает офисником (надеюсь, знаете, что это), там же и живет, в школу полностью не ходит с ноября, с родителями не общается
Will_Be...• 11 марта в 13:06
Ответ дляЕлена1265
Не вещь, но и Вы не рабыня. Почему уважение только в одну сторону должно работать?
автор Antiprom • 11 марта в 13:07
Ответ дляWill_Be...
Можливо, але ж є ще хамство всім, а години в телефоні (це саме я говорю про ігри та tiktok).., лінощі
автор Antiprom • 11 марта в 13:08
Ответ дляЕлена1265
Що таке офісник?
Елена1265• 11 марта в 13:11
Ответ дляWill_Be...
Я не говорю, что я рабыня. Он вполне нормальный, если с ним по-нормальному. А если начинаешь «делать как лучше», учить жизни и контролировать,наказывать, тогда в ответ и он бунтует. Я вижу, что он не дурак, сейчас у него юношеский максимализм, он считает, что он лучше знает. Ну и пусть сам набивает свои шишки. Не научим мы - жизнь научит. А мне важнее нормальные отношения, чем то, чтоб он жил так, как я хочу
Елена1265• 11 марта в 13:14
Ответ дляAntiprom
Що таке офісник?
Знаете кого Тищенко типа крышует? Колл-центры?
автор Antiprom • 11 марта в 13:17
Ответ дляЕлена1265
Тобто ті хто розводили людей на гроші.. жесть і шкода, вибачте він же навчався в фіз-мат..навіть, якщо ти немаєш таланту до математики і посередність, навчаючись в таких закладах освіти ти все рівно здобуваєш і знання і зовсім по-іншому мислиш ніж діти зі звичайних шкіл
Елена1265• 11 марта в 13:28
Ответ дляAntiprom
Может и так. Но ребенок в 15 лет начал полностью сам себя обеспечивать и самостоятельно жить. Ни денег, ни жилья, на листовках много не заработаешь, на нормальную работу его не возьмут. Жить по правилам и под контролем родителей он не хочет. Хотя общаешься с ним - хороший парень 🤷🏻‍♀️
автор Antiprom • 11 марта в 15:06
Ответ дляSonne8752
у нас один ребенок - те же манипуляции про тесты и учебу
Півдня думаю над вашим зауваженням, і схоже мене реально розвела власна дитина)))
Sonne8752• 11 марта в 16:26
Ответ дляAntiprom
Простите, я не хотела
Если по теме бывают случаи что дейтсвительно делают тесты в школе на телефоне, но это так редкоооо....
Забрала своего на улицу, прошлись, погуляли, поговорили и поссорились..
Не слышит совершенно.. надутый, все плохо...
Я не понимаю...
Как себя вести
автор Antiprom • 11 марта в 17:04
Ответ дляSonne8752
Простите, я не хотела
Я не понимаю...
Как себя вести
Та немає за що Вам вибачатись...
Ми вчора пішли в піцерію і там посварились, бо ігнорував мене і сидів в телефоні весь час..
Думаю колись все налагодиться і у вас, і у нас