ЖонДуан• 11 марта 2025
Такі кроси можно носити? чи вони актуальні?
треба колективна думка, сподобався колір а ось модель хочу запитати
Результат:
вже голосів:
21 (37.5%)
як є носити, а нові не купляти
19 (33.93%)
Ні, вже не актуальне
16 (28.57%)
Так, носити
А що таке?• 11 марта 2025
Да зачем вы спрашиваете? Носите, всем на самом деле пофиг. Просто расслабьтесь и не обращайте внимание на чужое мнение.
ЖонДуан
• 11 марта 2025
дякую за відповіді. я то хочу купити нові, але стало питання які саме
бо за 3 роки війни та декрету щось я відстала від моди
Лялька в колисці• 11 марта 2025
На вас всем поср@ть - это раз
Актуально - это у всех одно и то же?
З бісиками• 12 марта 2025
Це ж кросівки. якби вони були якого екстремального виду, я ще розумію питання актуальності. Але такі звичайні...