Ms. При теле• 12 марта в 03:02
а вы придерживаетесь всех рекомендаций перед сдачей анализов ?
Раз одела не бу• 12 марта в 03:45
А як по-іншому. В моїх же інтересах отримати достовірні результати
Зам. зав. Анонима• 12 марта в 05:56
Ні. Я хочу знати результат аналізів у моєму нормальному стані, а не натщесерце. Я так не живу, то навіщо мені знати як би почував мене мій організм, якби я не їла півдоби. Та і взагалі, я не уявляю, як сир і кава можуть вплинути на еритроцити, наприклад.
Попразендовна• 12 марта в 06:30
Я здавала за останній рік безліч аналізів і мені казали, що не має значення харчування. Лише на цукор має значення.
Царевна в уггах• 12 марта в 06:42
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Є таке поняття, як хільоз крові. Може бути від жирної їжі або деяких хвороб. Для вас це буде означати перездачу в 99% випадків, прийдеться зайвий раз колоти вену.
Ms. При теле
• 12 марта в 07:15
Ответ дляПопразендовна
а печінкові показники?
Штора с кисточкой• 12 марта в 07:30
Уточнюю в лабораторії рекомендації, якщо вони є - само собою дотримуюся, мені ж достовірний аналіз потрібен
Білий Лосик• 12 марта в 07:34
Ответ дляПопразендовна
Методика лабораторной работы с вами не согласна
No problems• 12 марта в 08:47
Ответ дляПопразендовна
Здавала якісь аналізи, питали чи приймаю біотин. Так як в той період пила по призначенню вітаміни групи В, ще читали інструкцію які саме так вітаміни.
Все важливе
ГугелП@лАмался• 12 марта в 10:17
Каву п´ю зранку завжди та всюди, і п´ю її, що би не трапилося, чесно кажучи. Без кави я власне й до лабораторії не доїду, можу заснути дорогою - а їхати меня досить далеко. Цікавилася цим питанням, наче нічого критичного у каві немає,тим більше від неї до аналізу добрих години півтори проходить. Хіба ща аналізи на холестерин та на глюкозу може зіпсувати
Попразендовна• 12 марта в 19:38
Ответ дляБілий Лосик
Так я тут свою думку не висловлювала, а переказую що мені казали, коли я питала як здавати певні аналізи.
Попразендовна• 12 марта в 19:41
Ответ дляMs. При теле
а печінкові показники?
Якраз печінкові показники і здавала тричі. Один раз не поснідала і були погані результати Сказали на всякий випадок перездати і тоді я забула, що мені на аналізи. Поснідала і результати були такі самі. Але як правило всі ці аналізи зранку, то по можливості може і краще не снідати. Просто не треба цьому приділяти занадто багато уваги.
Білий Лосик• 14 марта в 20:41
Ответ дляПопразендовна
Человек с дипломом медсестры нюансов не знает,только лаборант