Кицюююня• 12 марта 2025
Як зрозуміти, що партнер вас використовує?
Меня много• 12 марта 2025
Пользуется вами, вашим временем, вашими ресурсами. А взамен не дает ничего или несоизмеримо меньше.
Сорока-ворона• 12 марта 2025
Він тільки бере від вас, але нічого не дає, не дбає про ваш комфорт і ваші почуття.
А я з косою• 12 марта 2025
Якщо Ви відчуваєте, що віддаєте більше ніж отримуєте. В не має значення помітно це оточуючим, чи це тільки ваше відчуття. Нормальних відносин при такому розкладі не буде
Володарка мрій• 12 марта 2025
Всі люди один одного використовують за великим рахунком, тому це не є чимось дивним. А от використовує значно більше, аніж віддає - це має насторожувати.