Злюка бобер• 12 марта в 14:32

Повернення туфель для танців – ваша думка? Це дрібʼязково з могл боку

Доброго дня, дівчата!

Маю таку ситуацію: моя дитина, яка ходить у четвертий клас, займається народними українськими танцями. Рік тому я купила для неї спеціальні шкіряні туфлі для танців (35 розмір), які вчителька тримає разом із костюмами для усіх учасників гуртка. Оскільки кожна мама окремо оплатила туфлі, я вважала, що вони є моєю власністю.

Наразі моя дитина виросла, її нога збільшилася від 22 до 23 см (за моїми замірами, це два розміри), тому її туфлі стали малими. Туфлі були використані всього двічі, але після останнього концерту вчителька повідомила, що вартість туфель значно виросла – до 2 тисяч + гривень, і мені доведеться купувати нові.

Я розглядаю можливість попросити у вчительки повернути мої туфлі, щоб продати їх як БУ та використати кошти для покупки нової пари. Моя подруга вважає, що це дріб’язково, і сама б так не робила.

Що ви думаєте? Чи варто просити повернення своїх туфель в такій ситуації? Буду вдячна за ваші думки та поради?
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:34
Вчителька костюми тримає разом з туфлями у себе, і туфли іноді дає іншим дітям яким підходить розмір. Вважає їх таким собі загалом костюмів.
Тримаю свічку• 12 марта в 14:34
Звісно ви можете забрати їх і продати. Це нормально
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:35
Ответ дляТримаю свічку
Мені здається вона здивується такому проханню і якщо і віддасть то з виглядом що я дивна і вона робить мені послугу
Я такая наивная• 12 марта в 14:35
Забирайте,
И скажите подруге что вы не против танцевать в ихних туфлях, тож мелочи
Тримаю свічку• 12 марта в 14:35
Ответ дляЗлюка бобер
Це її проблеми
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:35
Ответ дляЯ такая наивная
Забирайте,
У її дитини маленька ніжка) 33
Тримаю свічку• 12 марта в 14:37
Мій син ходить на футбол. Так от малу форму, за яку я плачу на початку року, нам віддать додому. Хочеш викидай, хочеш продавай, хочеш у дворі доношуй
Добра, коли сита!• 12 марта в 14:37
Немного странное поведение учителя. Если это ваши личные туфли, полностью оплаченные вами, то она вообще не имела права их даже временно кому-то выдавать. Забирайте и продавайте. Тем более, что даже б/у танцевальные туфли стоят сейчас не 5 копеек (я всегда продавала те, которые стали малы дочке, минимум за треть цены новых).
Наизнанку• 12 марта в 14:37
Ответ дляЗлюка бобер
І що?
Отчебучкина• 12 марта в 14:37
Ответ дляЗлюка бобер
Вам не пофиг? Или Вы деньги печатаете?
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:38
Дівчата, а ще маю питання.
Подруга запросила нас з дитиною у Прагу на Великдень. Вирішили поїхати одразу після свят.
Вчителька планує висиупи, але не попереджає коли і що.
Хто кого має попередити?
Ми її що нас не буде в кінці квітня? Чи вона нас хоч за два тижні до планового концерту
ДелиВерка• 12 марта в 14:38
Ответ дляЗлюка бобер
если ребенку дадут больший размер - смысла нет
Я такая наивная• 12 марта в 14:38
Ответ дляЗлюка бобер
У її дитини маленька ніжка) 33
Погано)))
Мы были в чужом коллективе, наряд выдавали, туфли дали такие убитые, шо мастер говорил где вы их взяли, а другой молча отремонтировал и да я их возвращала, даже хлам
Тримаю свічку• 12 марта в 14:38
Ответ дляЗлюка бобер
Дівчата, а ще маю питання.
Хто кого має попередити?
Ви її
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:39
Ответ дляДелиВерка
Наврядчи дадуть
ДелиВерка• 12 марта в 14:39
Ответ дляЗлюка бобер
Наврядчи дадуть
попросите - да да, нет нет
Svitlo_• 12 марта в 14:39
Ответ дляЗлюка бобер
В нас в колективі діти які виросли без проблем продавали тим дітям, в кого нога менша.
Черпак_для_фантазий• 12 марта в 14:41
Ответ дляЗлюка бобер
не, ну для учительницы это удобная ситуация. Если она удивиться - предложите ей, в таком случае, чтобы она и вашей дочери к следующему выступлению, пару подходяжего размера подобрала.
Отчебучкина• 12 марта в 14:41
Ответ дляЗлюка бобер
Дівчата, а ще маю питання.
Хто кого має попередити?
Боже, сколько проблем. У Вас дочь прима-балерина и всё на ней держится? Просто сказать хореографу: дочери не будет с ... по ...
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:43
Ответ дляОтчебучкина
Не пріма, але без неї ніяк.
Останній раз з ларингітом на вулиці в +14 градусів виступала в тонкій вишиванці, бо виступ і пропускати не можна
Пампушечка• 12 марта в 14:43
Ответ дляЗлюка бобер
Если она будет удивляться - скажите, что готовы эти оставить, а взять взамен у старших, которые выросли
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:44
Ответ дляОтчебучкина
Я можу не пояснювати чому?
Мені б не хотілося
Але вона може випитувати доньку
Некомильфо• 12 марта в 14:46
Ответ дляЗлюка бобер
якщо вона дає дітям ваші туфлі на свій розсуд, то нехай і вашій дитині дасть туфлі іншого рорзміру. а якщо не має то вирішує сама це питання або вам віддіє ваші для його вирішення
Тут как тут• 12 марта в 14:46
Ответ дляЗлюка бобер
Вона може поглядом вас навіть вбити.
Але за цю пару взуття вами сплачено в повному обсязі. Це пара взуття вашої дитини. Ви можете її продати, подарувати, викинути, носити самій.
Те, що керівник студії вважає костюми, за які заплатили батьки, своєю власністю - це проблеми виключно браку комунікації. І браку здорового глузду.
Але, судячи з того, що для вас навіть думка вашої подруги з цього приводу важлива, можете не забирати туфлі і купити нові за 2000.
Отчебучкина• 12 марта в 14:47
Ответ дляЗлюка бобер
Не пріма, але без неї ніяк.
Нафиг такие танцы, в ущерб здоровью? Вы чудо-мать, отправить дочь с ларингитом танцевать.
Тут как тут• 12 марта в 14:48
Ответ дляЗлюка бобер
Дівчата, а ще маю питання.
Хто кого має попередити?
Скажіть, будь ласка, а як у вас вийшло спочатку зачати, а потім народити дитину, і з нами не порадитися?
Отчебучкина• 12 марта в 14:49
Ответ дляЗлюка бобер
Я можу не пояснювати чому?
Мені б не хотілося
Але вона може випитувати доньку
Сорри, сколько Вам лет? Вам простые решения в этой жизни с таким трудом даются...
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:50
Ответ дляОтчебучкина
Я створювала тут тему і 50% сказали мені що треба вести, вони вели
автор Злюка бобер • 12 марта в 14:50
Ответ дляОтчебучкина
38..
Отаке..
важко бути мною
Love_Love_Love_• 12 марта в 14:50
Ответ дляЗлюка бобер
Дівчата, а ще маю питання.
Хто кого має попередити?
В мене питання, як ви так жили до появи дитини і як наважились народити її?