бЭйбА• 20 июня в 18:16
Премія для дитини за успішність в кінці року.
Син натякає на ,,премію,, в кінці року, 16 років. Ви б дали таку премію і якщо так, то скільки?
булоТАЙминуло• 20 июня в 18:19
Странная ситуация конечно, особенно если напомнить, что учёба только ему нужна.
Король дивана• 20 июня в 18:21
У нас так вопрос никогда не стоял, но муж и так дает дочке деньги, она и попросить не успевает.
Фіфачка• 20 июня в 18:22
Якщо є можливість - обов´язково. Хто їх ще буде балувати, як не ми?
бЭйбА
• 20 июня в 18:23
Ответ дляКороль дивана
В нас кишенькові то окремо теж, зараз питання про ’ екстра виплати’.
бЭйбА
• 20 июня в 18:24
Ответ дляФіфачка
Воно то так. Я думаю щоб засильно не розбалувати.
ротцвеники• 20 июня в 18:27
Домовленість маємо з початку року. За кожен семестр, якщо річна краща, ніж 1 семестрова. То так має винагороду. 8 клас ,25000 грн цьогоріч
Король дивана• 20 июня в 18:29
Ответ длябЭйбА
Так и я не про карманные деньги.
Опля Картопля• 20 июня в 18:40
В нас не прийнято платити за оцінки.
Кишенькові видаються щомісяця в незалежності від оцінок
Опля Картопля• 20 июня в 18:41
Ответ дляКороль дивана
В нас теж так
Гроші даємо, коли потрібно, але не за оцінки
Країна мрій• 20 июня в 18:55
У нас в школі дали премію найкращому випускнику здається від мера. У вас такого немає? І стимул є і сім´я не витрачає на преммії
НеКонец-Света• 20 июня в 19:05
Ответ дляОпля Картопля
В нас не прийнято платити за оцінки.
сколько даете?
Коплю на груди• 20 июня в 19:06
У нас на дитині природа відпочила. Одні трійки. Голова не болить скільки грошей давати ☝️🤣 тому купую просто коли є настрій!
всемВсёИмного• 20 июня в 19:11
Не вижу необходимости. Дети учатся для своего будущего, а не для меня, и они сами это понимают.
Необходимое покупается, хотелки по возможности.
Фіфачка• 20 июня в 19:56
Ответ длябЭйбА
В 16 вже за це можна не переживати