Небоброїдка• 12 марта 2025

Матовий дсп - чим відмити сліди пальців?

Дівчатка, допоможіть.
Збирали нам меблі, позалишали купу пальців на фасадах. Фасади матовий світлий дсп, дуже видно, особливо під певними кутами. Просто волога ганчірка не бере. Спробувала півником із внутрішнього боку - ніби якісь сліди залишились ((( чи розводи... Хочу купити Пронто універсальний ще спробувати. Хто знайшов ідеальний і безпечний засіб для меблів - прошу поділитись!!!
І ще треба для матового акрилу теж гарний засіб.
Наперед дякую!
Не будь КакСвета• 12 марта 2025
Любое средство для посуды,теплая вода и мочалка,затем насухо.
Снегопадка• 12 марта 2025
Жидкость для стекол и зеркал в спрее и микрофибра
Донька подруги• 12 марта 2025
Я використовую миючий засіб для посуду і м´яку ганчірку. Чорні матові фасади на зйомній квартирі, жах просто. Але все прибирається.
Чорт і Шо• 12 марта 2025
Меламинка и фибра для стекла затереть
Паспортний стіл• 12 марта 2025
я спиртовими серветками витираю матові фасади
Десь так, але...• 12 марта 2025
ДСП пофіг чим по суті
А от з акрилом треба акуратно щоб хімія не розчинила фарбу