ПолинкаД.• 25 февраля 2025

Порадьте швабру, засоби для меблів.

Дівчатка, привіт, плануємо переїзд, хочу запитати порад щодо засобів для прибирання. Буду дуже вдячна, якщо поділитесь своїми хорошими знахідками.
Що мені потрібно:
1) швабра! Десь бачила тему про чудо-швабру, не можу знайти
2) засіб , щоб витирати без наслідків дсп-фасади матові
3) засіб , щоб мити без наслідків та розводів кухонні фасади акрил матовий
4) чим мити ламінат підлогу? Все життя був ленолеум ,може треба щось особливе?
5 ) скоріше за все щось забула, може є щось цікаве особливе для меблів - діліться!
Да, я блондинка!• 25 февраля 2025
1) У мене така швабра без відра - люблю, мию в умивальнику: https://rozetka.com.ua/ua/york_81302yr/p59803154/
2-3) Мию без миючих засобів, губкою та водою. Витираю мікрофіброю (фасади світло-сірі, матові)
4) Мию водою, бо всі засоби таке. Під настрій капаю на швабру поліроль або ароматичні олійки
5) Не по меблях, але по інших прибиральних болях: у нас сантехніка чорна - білий наліт шо капець. Теж тут на форумі вичитала, що він дуже круто стирається гіпюровими трусами. Це дійсно топчик) Для скла у душовій поки мій фаворит - простий лимонний концентрат.
Заюшка_хозяюшка• 25 февраля 2025
Самое лучшее что я пробовала.На створках в душевой кабине никаких разводов,можно даже не смывать, а просто побрызгать.Покупала всегда в Епицентре, а теперь и в Еве появилось.Этой фирмы все средства шикарные
автор ПолинкаД. • 25 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ми без кабіни) ванна і шторка... але дякую за Ваші рекомендації!
автор ПолинкаД. • 25 февраля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую за Вашу відповідь! Гіпюрові труси це дійсно топчик)) у нас хром, думаю, теж можна використовувати лайф-хак)
Фасади поки чисті досить, але коли встановлювали, залишили пальці... А воно все таке ще нове і цнотливе, що не хотілося б у перше ж прибирання напартачити
ХтоЯкщоНеЯ• 25 февраля 2025
Сама найкраща швабра. Мию підлогу засобом фрош, деколи меблі пронто, не завжди