Ду да ду да ду• 13 марта 2025

Чому у переробленої дівчини, додалось впевненості?

Зліва, гарна дівчина. Єдине чого не вистачає, впевненості. Справа, ну на любітЄля, зате царіца міра
Пушкининиана• 13 марта 2025
Вбухайте стільки ж часу й грошей в переробку, то й у вас впевненість попре
Просто Фіфа• 13 марта 2025
Там ей 40 лет
Она по моему тело качала это не пластика, только грудь сделала
Обнемашечка• 13 марта 2025
відчуває себе красунею, а це надає крила (окрім редбула)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 марта 2025
царіца міра - кентавр звичайний
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляПушкининиана
Та ну, вона ж на транса стала схожа! Так, в залі працює, але стероїди. Я б собі точно таку фігуру не хотіла, як і груди.
Зліва, жіночна, гарна дівчина
Обнемашечка• 13 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Там ей 40 лет
і губи, і підборіддя зробила
сою не люблю• 13 марта 2025
Коли вкладаєш в себе купу грошей, то психіка не буде це знецінювати
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Там ей 40 лет
Стероїди
сою не люблю• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Зліва, жіночна, гарна дівчина
Звідки Ви знаєте про стероїди?
Значит надо• 13 марта 2025
Цицьки не гарні, а все інше норм
Ушла и Пришла• 13 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
царіца міра - кентавр звичайний
Холодцом быть уж куда приятнее. Она им и До не было, но оценщики обычно из этой кастрюли
Обнемашечка• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Зліва, жіночна, гарна дівчина
погодьтеся, зліва звичайна ніяка жіночка. А зліва інстаграмна красуня
Тракторні війська• 13 марта 2025
А мені подобається, класне тіло. Груди завеликі, а в цілому класно. Це величезна праця, молодець.
Пушкининиана• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Зліва, жіночна, гарна дівчина
Не хочте - не робіть. А їй так добре, мабуть, до чого тут ви?
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Так це і є головне, відчувати себе красунею
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ длясою не люблю
Звідки Ви знаєте про стероїди?
Трошки знаю. Таку фігуру дінці накачати без стероїдів неможливо
Mira-a102• 13 марта 2025
Она после хардмаксинга реально лучше, немного импланты великоваты, в остальном супер
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляУшла и Пришла
До мені дуже подобається. От саме любові до себе нема. Уявіть її з посмішкою і задоволеною собою!
сою не люблю• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Ви спортивний лікар? Медик? Тренер? Хто?

Дуже навіть можливо при суворій дисципліні.
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Це ви жартуєте?
Позаземний розум• 13 марта 2025
Хто це?
Ушла и Пришла• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Вы судите других людей по своим предпочтениям, а они живут свою жизнь в угоду себе
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляПушкининиана
Слухайте, ну куди ж без вас? Я роблю вме що захочу. Приймаю зовнішність інших. Тема-роздум!
Обнемашечка• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Це ви жартуєте?
чому так думаєте??
Зліва фигура гарна, на лице звичайна посередня.
Справа цукерочка, груди перебор як на мій смак, і інстафейс.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 марта 2025
просила футбольные мячи зашить?
автор Ду да ду да ду • 13 марта 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Чому суджу? Просто цікава думка інших жінок. Я за щасливу жінку? Якщо вона щаслива, це головне.
Пушкининиана• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Тю. Де тут роздум? Цілковите засудження. Приймає одна

І чому це без мене? Форум для всіх. Не тільки для вашої упередженої сільської думки
УжеВотДа• 13 марта 2025
Нужна золотая середина между этими двумя фото.
Дай подивлюся• 13 марта 2025
Вибачте але Кентаври це такий вид психічного відхилення.
Самовпевненість це дещо інше.
Якщо окрім ЧСВ нічого не має то це також відхилення від реального світу.
Ушла и Пришла• 13 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Потому что пытаетесь доказать, что мы все, которые имеем не сходное с вами мнение, неправы