ФсеСама• 13 марта 2025
Пневмонія
Шановні, у кого оцей гадкий вірус (грип) перейшов в пневмонію? Які симптоми? Я якось не задумувался, ну грип та грип. Хрєново-переболію-пройде. Але потім почалося. Деякі знайомі без температури з нормальною сатурацією, з прослуховуванням лікаря-чисто, по ітогу з пневмонією. Особливо діти.
Хворію 5-й день. Кашель менше. Голос осипший. Температура зранку 37.2, на вечрі 38,1-38.8. Від ібупрофену вже шлунок болить. Стан препаскудний, коли підвищена тем-ра.
Йти на рентген якщо така мнітельна?
Отжигающая• 13 марта 2025
В мене 37 температура була і стан не дуже поганий,просто кашель сухий,на кт виявили пневмонію
ФсеСама
• 13 марта 2025
Ответ дляВсе буде
До доктора спочатку
До лікаря зверталася. Сказала, що вприципі пєрєбдєть можна.
ФсеСама
• 13 марта 2025
Ответ дляОтжигающая
Ви зразу КТ робили? не рентген?
ЗаведУющая• 13 марта 2025
В мене не грип, температура 37.4 максимум, сильна слабкість, рентген робила минулу пʼятницю написали збільшений лімфовузол. У вівторок КТ правостороння пневмонія. Лікарі слухали хрипів нема, аналізи ідеальні, сатурація ідеальна. Може бути все. А кашлю практично нема, був на минулому тижні.
Патріотка з дивану• 13 марта 2025
Т 39.5 більше 5 днів, кашлю не було взагалі, лікар нічого не вислухала. На знімку- пневмонія.
ФсеСама
• 13 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
я в шоці. Ну от як так може бути? Ви вдома антибіотиками лікуєтесь?
ФсеСама
• 13 марта 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А що змусило піти на КТ? оцей лімфовузол?
ЗаведУющая• 13 марта 2025
Ответ дляФсеСама
Отак, була в 3 терапевтів, слухали, все що вони запропонували це заспокійливі, так як основний симптом не могла дихати, я їх і пила 4 дні. Зараз капають цефтриаксон і дексаметазон уколи.
На кт пішла бо було сильно погано, почала в ночі пітніти, практично не спала, думала що в мене лімфома.
ФсеСама
• 13 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Дурдом. Скорішого одужання Вам.
Файна пані• 13 марта 2025
У ребенка так.
Пневмонию выявили. Как осложнение от гриппа.
Пьем антибиотики дома
Оновлена версія• 13 марта 2025
Чотири дні температури. Кашель невеликий, відкашлюється. Насморк. Тиждень як немає температури. Сатурація ок, хрипів немає, аналізи ок, знімок на сучасному рентген-апараті ок. Слабкість сильна була днів п´ять після температури, зараз вже краще.