Майструю крила• 13 марта 2025

41 размер обуви на широкую ногу что носите?

На весну и лето что искать?
Рикеры ношу лет 15 или больше даже.. но там пока выберешь более менее не бабушкины
Свезло так свезло• 13 марта 2025
Сейчас шьют анатомическую обувь, пробуйте их. У меня вроде как нога узкая, но где пальцы вечно давит. 41 размер
Тишком_нишком• 13 марта 2025
Часто беру кроссы в мужском отделе
Омлетик• 13 марта 2025
Скечерс
Неробименінерви• 13 марта 2025
Скечерс, некст є до 43 жіночі.
Marmu• 13 марта 2025
Ответ дляСвезло так свезло
у мене 37-38 і те саме. таке враження, що взуття шиють, щоб люди страждали. у мене геть вузька стопа, і 90% мені тиснуть в пальці
автор Майструю крила • 13 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Скечерс
Но там только спорт.. на лето есть белые кросы-гамнодавы
Это я их так любя называю.
Мне бы в офис под ту одежду под которую кросы не идут..
Бронетапці• 13 марта 2025
Скечерс, Caprice
АдеКВАтная• 13 марта 2025
Як не дивно, підійшли Lagerfeld, але шкіра.
Іноді ще Marc O´Polo.
Широка нога, високий підйом.
Rieker добрі теж, але , так часто бабські і іноді надто тонка підошва, йдеш і кожен каміньчик відчуваєш.
Я тут Живу• 13 марта 2025
Донька носить взуття 41 розміру. Будь-яке, кросівки, босоніжки, туфлі, з підборами, на плоскій підошві. Зараз вже майже нема проблем з пошуком.
автор Майструю крила • 13 марта 2025
Ключове слово широка нога, є кісточка
Я не Тролль• 13 марта 2025
Любые из мужского отдела, сейчас скечерсы купила слипоны. Ищу туфли или лоферы, у меня ещё стелька ортопед
АнтиТроль• 13 марта 2025
Ответ дляМайструю крила
Ключове слово широка нога, є кісточка
Той сами розмір, ті самі проблеми. Як вище писали: Скечерс, Caprice, Кларкс ( треба міряти, бо є моделі на вузьку ногу).
Сьогодні в нашому місцевому провінційному магазині взуття купила якісь ноунейм мокасини з м´якої шкіри. Просто закохалась. Продавчиня сказала, що то наші роблять. Дуже повномірні і м´які. Така рада, що їх надибала.
АнтиТроль• 13 марта 2025
Ось такі
автор Майструю крила • 13 марта 2025
Ответ дляАнтиТроль
Ой, а можна фото будь ласочка, бо для мене пошук взуття це біль
автор Майструю крила • 13 марта 2025
Ответ дляАнтиТроль
Ось такі
Тільки написала дайте фото
АнтиТроль• 13 марта 2025
Ответ дляМайструю крила
Тільки написала дайте фото
Вони дуже зручні, виглядають стильно. Колір світлий беж, але були і білі, і чорні. Правда, розлітаються, як гарячі пиріжки. Вже багато розпродано.
Але беж універсальний, під все пасуватимуть. До речі, через такий крій вони виглядають дуже акуратними, невеликими. Я купила за 1300 грн. Думаю, ціна нормальна.
Кидстаффовка• 13 марта 2025
Timberland, Caprice, Adidas