Люблю Украину• 23 февраля в 14:42
Оновила взуття на розпродажах
Ось купила на весну-літо
Хочеться чогось більш жіночного
Як вам?
Що лишили б? Від чого позбулись?
Про докупити чогось практичного або кросівок не пишіть - вони з минулих років є
Хочеться чогось більш жіночного
Як вам?
Що лишили б? Від чого позбулись?
Рву и мечу• 23 февраля в 14:44
Повернула би двоє чорних і леопарда з носком. Все інше має місце бути
Ненька наша• 23 февраля в 14:48
Ответ дляИграю_на_кларнете
Это секнод?
Видно що ні,але ну такий розпродаж,що жах.
Смайлик• 23 февраля в 14:49
Люблю замшеве взуття, але ті страшні металеві блискавки все псують. І навіщо 2 пари чорних майже однакових? Козаки це окремий жах, ще й з закльопками та металевими вставками. Зелені наче непогані, але можуть як бабусині капці виглядати. Оті коричневі сандалії на тонкій пласкій підошві взагалі зручні? Якщо так, то добре. Хоча зазвичай такі моделі незручні
Голубая фишка• 23 февраля в 14:52
Якщо вмієте свої образи стилізувати, тоді можливо…
Я не купую більше двох пар в рік.
мегамоСГ• 23 февраля в 14:55
Только зелёные шлепки ничего, при условии, что натуральная кожа. Всё остальное не понравилось, смотрится откровенно дёшево
Мавка• 23 февраля в 14:55
У мене оці страдіваріус. Кеди. Купувала за 199 злотих, зараз 39😁
Але я їх відносила щодня і навіть зимою часто взувала
Миловидна леді• 23 февраля в 14:56
Якщо посил теми думка інших про ваш вибір, то чорні черевики і зелені шлоьпки якісь наче з бабусиної скрині
Рву и мечу• 23 февраля в 14:57
Ответ дляPinkMa
ага особенно зеленые бабкины тапки)) чтобы выглядеть колхозницей
А мені сподобались найбільше якраз вони і козаки. І ще босоніжки леопардові
Стрекоза любви• 23 февраля в 15:06
Вибачте, але все взуття виглядає бюджетно-бюджетно. Більшість ще й не зручне, мабуть, крім зелених бабусиних капців☺️
Я б відверто скорочувала кількість взуття і переводила більше в якість.
СМСница• 23 февраля в 15:07
Кумедна• 23 февраля в 15:12
Ответ дляМеня много
Кроссовки бы оставила.
Остальное очень...специфическое.
Я в кроссах не хожу, мне не нравится, а вот челси с острыми носами это мое
Меня много• 23 февраля в 15:13
Ответ дляКумедна
я в начале нулевых такими увлекалась. Для стопы это не есть хорошо. И ноготь вросший гарантирован.
Ондатрова шуба• 23 февраля в 15:19
Всё выглядит неудобным. Так, по офису пройтись и целый день в кресле сидеть. Долго ходить и ноги заболят
Хи хи, ну ну• 23 февраля в 15:21
Мне не нравится что три пары почти одинаковых ботинок на сезон, который в Украине длиться пару недель. Черные одни любые точно убирать, они выглядят одинаково. Все остальное- ну зависит от вашего стиля. Две пары леопарда я бы тоже не брала, через год обе будут смотреться устаревшими.