Лика-прилипка• 13 марта в 21:11

Прогулочная коляска реверсивная и всесезонная

Добрый вечер, девочки! Посоветуйте, пожалуйста, качественную всесезонную прогулочную коляску. Планирую много ходить с ней.
Требования :
- реверсивный блок (лицом к маме /от мамы)/ перекидная ручка;
- большой капюшон, чтоб максимально опускался к бамперу;
-большие/ средние колеса для хорошей проходимости;
- хорошая амортизация;
- спинка откидная, стремится к 180 °;
- средний вес, хотелось бы не больше 12 кг.
Буду очень признательна за советы!
Гладиолус• 13 марта в 22:28
В нас була така що відповідала всім вашим пунктам окрім одного це ручка перекидна. Але якось не було в ній потреби, було віконце через яке я бачила дитину. Взагалі я коляскою задоволена була на 1000%. Велике спальне місце, капішон майже до низу відкривався, зручно складалась і займала мало місця в багажнику .

BabyStyle Oyster Zero - унікальна прогулянкова коляска, дизайн і конструкція якої розроблена для максимального комфорту не тільки малюків, а й їхніх батьків. Візочок надійний, компактний і володіє високими ходовими якостями і технічним оснащенням, за рахунок чого таким транспортом зручно користуватися як на паркових доріжках, так і в місцях з великою прохідністю людей. Колісна база такої коляски становить 59 см, потужні і міцні поліуретанові колеса, що не доставлять дискомфорту дитині при пересуванні по нерівному покриттю.

Візок BabyStyle Oyster Zero важить не більше 8 кг, за рахунок чого будь-яка матуся зможе з легкістю управляти коляскою і переміщати її в складеному вигляді. За рахунок того, що прогулянкова коляска Бейбістайл Ойстер може складатися, її зручно зберігати в невеликих квартирах або перевозити в багажнику авто. На окрему увагу заслуговує той факт, що на коляску BabyStyle Oyster Zero можна встановлювати різні моделі автокрісел: Oyster, Recaro, Kiddy, BeSafe, Cybex, Maxi Cosi.
Для модернізації прогулянкової коляски і її адаптації до установки автокрісла досить придбати спеціальні адаптери, що підтримують установку додаткового аксесуара.

Купуючи коляску BabyStyle Oyster Zero, отримуєте транспорт з масою переваг:

- У прогулянковому блоці встановлена ​​жорстка спинка, за рахунок чого коляска може використовуватися навіть для новонароджених дітей;
- Використовувати коляску можна з народження і до 4 років, або до набору ваги в 20 кг;
- Спинка коляски може встановлюватися в декількох положеннях, аж до горизонтального;
- Для максимального комфорту дитини, в розкладному капюшоні передбачено регульований глибокий козирок;
- У комплекті з коляскою пропонується дощовик;
- Для простоти управління, в колясці встановлені передні поворотні колеса і пружинна підвіска;
- Унікальна гальмівна система, яка встановлена ​​трохи вище, ніж в інших моделях прогулянкового транспорту;
- Текстильна частина прогулянкової коляски виготовлена ​​з міцних і гіпоалергенних матеріалів, які не вигоряють на сонці і досить прості в догляді.
Також, в комплектації прогулянкової коляски BabyStyle Oyster Zero Mercury передбачено достатню кількість кишень, де батьки можуть розмістити як особисті речі дитини, так і додаткові аксесуари, необхідні під час прогулянки. Крім кишень, в колясці передбачений місткий кошик, розташована в нижній частині коляски.

Прогулянкові коляски Остер найбезпечніші для діток, які недавно почали сидіти. Для максимального рівня безпеки в конструкції коляски передбачені зручні, регульовані п´ятиточкові ремені безпеки і спеціальний захисний бампер, які будуть оберігати маленького непосиду.

Коляска для дітей з народження і до 4-х років (до ваги 20 кг)

Прогулянковий блок:

Можливість використання прогулянкового блоку з народження

Регульована спинка до повністю горизонтального положення

Регульована підніжка

Великий капюшон з функцією збільшення і додатковим козирком від сонця

На капі є кишеня для дрібниць

Капюшон має сонцезахисний фактор тканини UV50 +

Регульовані п´ятиточкові ремені безпеки

Бампер для безпеки і зручності малюка

Містка корзина для покупок і іграшок

Шасі:

Легка алюмінієва рама

Одинарні передні і задні поліуретанові колеса

Задні колеса збільшеного розміру

Передні колеса поворотні з функцією фіксації

Консольна підвіска на передніх і задніх колесах

Зручні гальма

Проста і легка система складання однією рукою, механізм складання - «книжка»

Вузька колісна база - 59 см.

Можливість встановлення люльки для новонароджених, а також автокрісел групи 0/0+: Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe, Recaro, Kiddy (адаптери купуються окремо)

Дощовик входить в комплект

Шасі стоїть в складеному вигляді без опори

Розміри (ШxВxД): 59x102x87 см

Розміри коляски в складеному вигляді: 68х59х28 см

Розміри посадкового місця: 23х34,5 см

Розміри спального місця: 34,5х89 см

Діаметр коліс: 22,5 (задні), 16,5 (передні) см

Вага: 7,9 кг

Бренд: BabyStyle (Великобританія)
Огірок та Помідорчик• 13 марта в 22:45
Еммалюнга сити нитро
Викасикрет• 13 марта в 22:46
Мой опыт бугабу би. Колеса не большие, но вполне везде проходимые.
автор Лика-прилипка • 14 марта в 21:52
Всем спасибо! Посмотрю. Может еще кто подскажет варианты?