❗️Чому росіяни обирають готелі для ударів: аналіз стратегії терору
росія за час повномасштабної війни здійснила понад 30 атак на готелі в різних містах України. Ці удари спричинили значні жертви серед цивільного населення та руйнування інфраструктури.
Офіційна російська пропаганда виправдовує такі дії нібито знищенням «іноземних найманців та інструкторів», однак насправді більшість постраждалих — це мирні жителі, волонтери та журналісти.
Серед наймасштабніших атак на готелі:
👉 Удар по готелю «Центральний» у Кривому Розі 5 березня 2025 року, де загинули 5 людей, 32 отримали поранення, зокрема волонтери з України, США та Великої Британії.
👉 У Краматорську 27 червня 2023 року ракета зруйнувала ресторан RIA Pizza, прибудований до готелю, що призвело до загибелі 13 осіб і поранення 59.
👉 В Запоріжжі 10 серпня 2023 року пошкоджено готель Reikartz, який використовували співробітники ООН та неурядових організацій. Внаслідок атаки загинула 1 людина, 16 отримали поранення.
👉 У Харкові 30 грудня 2023 року частково зруйновано готель Kharkiv Palace, серед постраждалих — іноземний журналіст.
👉 В Одесі 8 травня 2022 року зруйновано готельний комплекс Grande Pettine.
Такі удари мають на меті деморалізацію населення, створення хаосу в тилу та залякування представників міжнародних структур, щоб обмежити висвітлення війни у світових медіа. Показовим став удар по готелю «Сапфір» у Краматорську 24 серпня 2024 року, коли постраждали журналісти з України, США, Британії, Латвії, Франції та Німеччини.
🌟Систематичні атаки на готелі в Україні є частиною стратегії терору, спрямованого проти цивільного населення та спробою ускладнити роботу міжнародних місій, гуманітарних організацій і засобів масової інформації.
Серед наймасштабніших атак на готелі:
Касабланка8888• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
В старпості написано: більше ТРИДЦЯТИ
Я отвечала на реплику Аксинии про 5 отелей за 3 года. При чем тут Ваш старпост?
Тетя Фрося• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чому в готелі? ’ криси’ он в Штабі ЗСУ і СБУ.
Так само і в гуманітарних організаціях,які запрошують змі і волонтерів,можуть бути ждуни на рівні керівництва в Києві.
Думаєте вони не можуть передати інформацію?
Так и я об этом. Не может персонал всех отелей знать заранее в какой отель заселятся иностранцы. Кто-то выше, кто их направляет, координирует, тот и сливает. Как это мерзко
Mrs.Ochmonek• 14 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Бо в ці міста найчастіше приїжджають військові у відпустки
Додому вони їдуть у відпустки