Контрольница• 13 марта в 22:57

Почуваюся дурною і нереалізованою в жодній сфері...

Постійно порівнюю себе з одногрупниками чи однокласниками чи просто знайомими, (вдало вийшли заміж, досягли висот, добре заробляють). Завжди добре вчилася, відмінниця, староста групи, 2 в/о, а працюю рядовим працівником на підприємстві. Заміж вийшла за небагатого хлопця без зв´язків. Живемо в 1 кімнатній моїй дошлюбній квартирі, дітей нема.....я не те, щоб скаржилась на життя, але почуваюсь паскудно
Кашпо• 13 марта в 23:00
В мене те саме, не порівнюю себе ні з ким, в кожного свій шлях.
Оце фіфа• 13 марта в 23:01
То змініть роботу. А заміж багато хто за небагатих виходить, головне, щоб в нього перспективи були
Виниловая пластинка• 13 марта в 23:01
Здорова, образование есть, жилье - уже молодец. Может вы молоды ещё, все впереди
Виниловая пластинка• 13 марта в 23:02
Да, менять работу и расти, только так
Папобус• 13 марта в 23:02
комплекс отличницы это беда..
Трохи злякана• 13 марта в 23:04
не знаю, зачем вы подобрали этого приймака
Оце фіфа• 13 марта в 23:04
Ответ дляПапобус
комплекс отличницы это беда..
Так отличницы наоборот достигаторы. У автора комплекс неудачницы
Папобус• 13 марта в 23:07
Ответ дляОце фіфа
нет, у автора комплекс прыгнуть выше головы, чтобы быть типа как все. далеко не все отличницы достигаторы)
Реанимация• 13 марта в 23:07
Зачем вы сравниваете себя с кем-то? Следите за их успехами и тратите кучу энергии на это. Если есть 2 в/о, значит есть значит и навыки, почему не ищите другую работу?
Виниловая пластинка• 13 марта в 23:07
А у мужа есть перспективы или у вас. Растите и достигайте
Оце фіфа• 13 марта в 23:08
Ответ дляПапобус
Не как все, а лучше их. И как по мне, желание улучшить свой уровень жизни - это позитивное стремление
Папобус• 13 марта в 23:09
Ответ дляОце фіфа
так она ж не улучшает, а только ноет, как все плохо)
Альфасамка• 13 марта в 23:10
не лише лузер, але й сидите тут. Це взагалі
Оце фіфа• 13 марта в 23:10
Ответ дляПапобус
Ну, может, поноет и начнёт улучшать.
Шлях до зірок• 13 марта в 23:11
Может, вам попробовать себя в другой сфере? В любом случае, вас явно мало устраивают нынешние дела. Значит, нужно что-то менять. По-другому никак.
Пуки-куки• 13 марта в 23:21
зависть отравляет вам жизнь
Зубачистка• 13 марта в 23:37
Ответ дляОце фіфа
Это вам так кажется, отличники часто все по правилам делают, как в школе, а в жизни чтоб чего-то достичь часто нужно ломать теории и правила. Я сама с синдромом отличницы, муж не богат, но он меня пинает по жизни к достижениям. Сидела б я на заводе до сих пор если бы не он, я ж ведь с красным дипломом закончила ВУЗ и по специальности пошла на завод.
Весела бджілка• 14 марта в 00:23
Сколько вам лет?
Мию чакри щоденно• 14 марта в 01:09
Ответ дляОце фіфа
Какие перспективы?
Нет их
Законна дружина• 14 марта в 02:14
Автор,подивіться на усе з іншого боку:у вас є власне житло,це великий плюс.У Вас є робота а ,отже,певна стабільність,місяць минув -взяли зарплату.Повірте-у людей є гірші ситуації-роботи нема і зйомне житло...Себез іншими не порівнюйте,Ви це є Ви,а хтось це є хтось.Якщо хочете чогось більшого у житті ніж маєте зараз-ніколи не пізно щось змінити-можете поставити собі ціль кар´єрного зросту на своєму же ж роботі,здобутьте якусь додаткову освіту,другу вищу якщо перша уже є.Підіть на якісь курси щоб мати підробіток дома і не тільки(масаж,майстер манікюру,випічка,перукар)може знайдете себе в чомусь і фінансово підніметеся.Повірте-у Вас не найгірша ситуація в житті.Не трагедія.І цінуйте свій шлюб,любіть чоловіка,не нарікайте на те що вийшли за небагатого і без зв´язків.Можете разом з чоловіком порадитися і відкрити свою власну справу.
НеВРотик• 14 марта в 06:41
Ответ дляЗубачистка
А где вы сейчас работаете?
ПриснитсяЖЕ• 14 марта в 07:17
Так а вам 25? До чого однокласники? Поки дітей нема то змінити роботу реально, бо є підтримка. Таке придумали
автор Контрольница • 14 марта в 08:02
Ответ дляОце фіфа
Вже змінила, була керівником підрозділу на підприємстві, але не захотіла брати участь у сумнівних схемах, і звільнилась. Пішла на першу кращу роботу, яка трапилась
автор Контрольница • 14 марта в 08:04
Ответ дляРеанимация
Бо здається, що всі живуть краще і роблять все правильно, а я якось застрягла чи що....роботу змінювала, але це все не те, що потрібно мені
автор Контрольница • 14 марта в 08:05
Ответ дляВиниловая пластинка
Та перспективи є в обох, але це лиш перспективи і на цьому все...вилами по воді як то кажуть
автор Контрольница • 14 марта в 08:06
Ответ дляПуки-куки
зависть отравляет вам жизнь
Я їм точно не заздрю, а питаю себе: де я роблю щось не так?
автор Контрольница • 14 марта в 08:07
Ответ дляВесела бджілка
Сколько вам лет?
автор Контрольница • 14 марта в 08:11
Ответ дляЗаконна дружина
Та я не нарікаю, просто подивишся збоку і всі або кандидати наук, або айтішники і Я, просто бухгалтер, якось соромно за себе чи шо
автор Контрольница • 14 марта в 08:11
Ответ дляНеВРотик
А где вы сейчас работаете?
Обычное предприятие, бухгалтер
автор Контрольница • 14 марта в 08:12
Ответ дляПриснитсяЖЕ
30, нема на що змінювати, якщо чесно