Суд у Фінляндії засудив ватажка неонацистської групи «Русич» — росіянина Яна Пєтровського до довічного терміну за звинуваченням у скоєнні воєнних злочинів в Україні.
Пєтровський і учасники групи вбили 22 і поранили 4 українських військових восени 2014 року під час участі у боях у Луганській області проти ЗСУ на боці сепаратистів.
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Отлично! Так бы со всеми выжившими собаками .
А что оно.не добежало до кацапии спрятаться?
Elenka0515• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Или не успело, или думало прокатит
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляElenka0515
Или не успело, или думало прокатит
Може приехало мамку повидать .а тут такое)))
Тьфу.шерсть!
Это всё хорошо, а то тянулось не один месяц, и могли его обменять, вернуть в рашу, а потом снова оо попало бы на фронт, а гнида - очень жестокая, да и сейчас это возможно (( Хотя, жена - в Финляндии, маман - в Норвегии, может и сам не захочет.
И просто вспомните, что есть тюрьмы в Скандинавии
Ответ дляSolar
Отож реальні санкції будуть тоді,коли ЄС,Великобританія,США, Канада примусово депортують всіх громадян рф зі своєї території
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляSolar
В Финляндии и Норвегии кости греют.а со не на московии рОдной.
Какие же твари лицемерные