Сорока-ворона• 14 марта в 12:49
В кого одна літня сумка
Я на літо купую одну сумку світлого кольору. В принципі, я можу дозволити собі більше сумок, але не люблю перекладати речі з однієї до іншої, тому купую одну сумку на літо. Хто ще так робить -який ви обираєте колір, так, щоб підходив і під білі кеди, і під бежеві кросівки, і під лофери кемел? Чи це неможливо?
Сірничок• 14 марта в 12:57
А какая должна быть сумка под бежевые лоыеры, а какая под белые кеды?
Дон Пэдро• 14 марта в 12:59
більшу частину літа проходила з білою шкіряною, на зміну була т.бордова шкіряна. На це літо буде біла минулорічна, св.блакитна і вишнева.
Сон і дрімота• 14 марта в 13:00
У меня нет сумок, только рюкзаки - на лето пудровый (вроде правильно цвет назвала) и всесезонный бордовый. Но сумку хочу, тоже с цветом не определилась
Міряно-переміряно• 14 марта в 13:00
У меня соломенная самая ходовая летом, и голубая, ко всем вами перечисленным цветам хорошо подойдет
Сорока-ворона
• 14 марта в 13:01
Ответ дляСірничок
Ну може якась комбінована?
КаРаКаТиЦа• 14 марта в 13:03
Одна всегда, потому что эти перекладывания кумарят постоянно, не понимаю как ото можна каждое утро туда сюда, это ещё минут10 лишнего времени
Лорка-хлорка• 14 марта в 13:03
У меня несколько, но ношу одну почти всегда.
Каждый раз, когда меняю , то ключи не переложу из карманчика, то проездной....не люблю менять сумки потому, только на особые случаи.
Техноложка• 14 марта в 13:06
У меня летняя одежда в бело-светло-сером диапазоне и летние сумки такие же, белая, светло-серая, темно-серая.
Перекладывать мне не сложно, тк это телефон и кошелек. Салфетки, блеск для губ лежит в каждой всегда.
Техноложка• 14 марта в 13:09
Ответ дляЛорка-хлорка
Ключи у нас весят у входа всегда, на специальной такой фигне.
Мамкиня доця• 14 марта в 13:10
Ну в теорії якщо ви носите все в одній гамі теплій чи холодній можна підібрати ахроматичний колір, наприклад холодний білий чи теплий білий, але в мене питання до форми,,як із однією сумкою можна в ресторан, роботу, прогулянку, поїздку і так далі. І що крім телефона, ключів і гаманця,що й так виймається, потрібно перекладати?
хоча для такого є спеціальні сумочки вкладиш.
Аноним_1858• 14 марта в 13:15
У мене повно сумок, але 90% літа ходжу з оцією. Бо найзручніша і реально під усе (в моєму гардеробі)
Сорока-ворона
• 14 марта в 13:16
Ответ дляМамкиня доця
Звісно, в мене для ресторанів є окрема сумка, маленька, майже як клатч. Так само для походу в супермаркет, або дитину на гурток вести -маленька універсальна кросбоді, щоб тільки ключі і телефон. Я питаю, так би мовити, за ’основну’ щоденну сумку.
Сорока-ворона
• 14 марта в 13:17
Ответ дляАноним_1858
Дякую, я от теж схиляюсь до подібного варіанту.
Щира українка• 14 марта в 13:19
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Салфетки,резинка и тд лежат в каждой сумке.А ключи и кошелек просто на полке,утром кладете а нужную сумку и все
КаРаКаТиЦа• 14 марта в 13:21
Ответ дляЩира українка
Ой нет у меня куча лекарств, очки, косметика и т.д
Теща дочки• 14 марта в 13:22
Ответ дляКаРаКаТиЦа
И у меня. Причём всё по карманчикам. Переезд из сумки в сумку только при покупке новой))
Щира українка• 14 марта в 13:22
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Блеск и обезболивающие тоже были в каждой ,когда принимала.Плюс пластырь ,прокладка,тряпичная сумка для покупок
годовасик• 14 марта в 13:31
В мене одна, чомусь рожева) не за кольором підбирала, а по місткості. Беж добре з моїм гардеробом поєднується і світлий сірий
Курочка• 14 марта в 13:33
А вы до сих пор думаете, что зеленая сумка под зеленую обувь?)) гигигиг