Задолбулька• 14 марта 2025
Де бронюєте екскурсії по Львову?
Щоб завчасно. І чи однакова ціна при бронюванні та на місці?
Брюлик в стразах• 14 марта 2025
мне понравилась Александра Беккер, не помню как называется ее агентство. с ней было очень интересно.
КараПузовна• 14 марта 2025
Ми забронювали в Гальс-тур на ці вихідні. Але є і інші тур-оператори.
Їдемо з подругою на 3 дні у Львів.
Зілля до весілля• 14 марта 2025
В самій Ратуші на площі Ринок є туристичне бюро (прапорець помаранчевий на вході)
там бронюйте любі екскурсії і пішохідки і автобусні
Сподобалась автобусна екскурсія по об´єктам ЮНЕСКО (личаківське кладовище, Собор св.Юра
і самостійно ходили в музей Грушевського (от дуже сподобалась екскурсія)
Задолбулька
• 14 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Їдемо з подругою на 3 дні у Львів.
Відпишіться, будь ласочка, після уікенду 🥰 я на весняні канікули планую з сином. На 2 дні.
КараПузовна• 19 марта 2025
Добрий день. Повернулась.
Все чудово, але погода прохолодна :)
Була на екскурсії по замках (Золоте кільце), в Опері (працює у п`ятницю, сб. та неділю), у музеї Архитектури та Побуту (це як Пирогово у Києві), в Будинку Органної музики.
Автобусні екскурсії по вихідних, але в канікули може і частіше будуть.
Все чудово, але погода прохолодна :)
Задолбулька
• 19 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Добрий день. Повернулась.
Все чудово, але погода прохолодна :)
О, супер!! Дякую, що відписали! Екскурсії брали на місці чи замовляли завчасно?
КараПузовна• 19 марта 2025
Ответ дляЗадолбулька
Завчасно, навіть передоплату робила.
Коли їдеш з іншого міста, не хочется сюрпризів.