вентиляторная• 14 марта 2025
Скільки коштує ваша автоцивілка на рік?
Цікаво яка сума і яка страхова, дякую. Бо в цьому році ТАС сильно здорожчав, 1900, а було 1100
Не против• 14 марта 2025
ого - а где 1900 страховка? и какое авто?
вроде в три раза подорожала, а у вас всего ничего
Вилосипедниця• 14 марта 2025
Заходите на хот лайн чи в приват і дивитеся по всім страховим, не дякуйте.
Парасюха• 14 марта 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
5800 грн. Минулого тижня оновлювала
На якому сайті ?
Я таке знаю• 14 марта 2025
Минулого року брала за 3200 плюс десь 800 за додаткове покриття. Зараз таку саму рахує за 5200 і ще буде додаткове покриття
сою не люблю• 14 марта 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
5800 грн. Минулого тижня оновлювала
Така ж ціна . Машині 5 років в мене Харківська прописка, а для нас дорожче
18 мнеУЖЕ• 14 марта 2025
5000. Это с повышенной ответственностью и со скидкой. Плюс смотрите у некоторых входит асистанс , у некоторых нет. Мелочь, а приятно) . Мне в прошлом году приезжали аккумулятор зарядить-пригодились.
Дама-мадама• 14 марта 2025
Через Фішку в Універсальні знижка, кешбек 20%, здається, порахуйте ще там