Первая леди колхоза• 12 марта 2014
где искать колготки?
мне надо колготки на рост 80,а в продавалке идут от 100,как мне найти нужное?
Белоснежко• 12 марта 2014
О, я недавно на свою малу 82 см тиждень шукала:)
В результаті:
замовила Маталан розмір 2-3 роки - виявились по ширині попи на дистрофіка (у неї попа 54 см обхват
замовила Маркс&Спенсер розмір 18-24 міс - сидять як влиті, ідеально
замовила Войчик розмір 80-86 см, великуваті може на 1 см по довжині, але там плюс в тому, що більше бавовни в складі, плюс є п´яточка.
В результаті:
Первая леди колхоза
• 12 марта 2014
Ответ дляАноним_586
там внизу есть и меньше 100, прокрутите список
ой точно.спасибо