Не заздріть тьоті• Изменено 16 марта в 01:50
Подарував пакунок. Розгорнула.
Значить була сьогодні в спортклубі. Там в мене є залицяльник, трошки флірту буває. Підвозить до метро, то яблуками пригостить смачними, то грушами.
Нічого особливого. Сьогодні дає пакет: це тобі святкове. Я ж при ньому не розгортала. Приїзжаю додому, розбираю, там півголовки копченого сулугуні і ще щось замотане (думала мед, бо мужчина не вживає м´ясного, на здоровому харчуванні) розпаковую 0.5л банка щучої ікри.
Все то нічого вдячна...але вдома чоловік, син, будуть питати де взялося (знаючи , що я таке дороге з свої гроші не куплю, а візьму гроші в чоловіка). Тепер що наничку їсти? Знала б просто не взяла б той пакунок.
Бубль Гум)• 16 марта в 01:52
А зачем вы вообще берете)? Голодаете или что? Не понимаю..ладно бы ухаживал, а так не пойми что.. Еще и замужем..
Скажете подруга угостила, какие еще варианты..
Червона ікорка• 16 марта в 01:53
Ответ дляБубль Гум)
Та норм ухажор, не якість там квіточки, а півголови сиру
Бубль Гум)• 16 марта в 01:54
Ответ дляЧервона ікорка
Я себе представила автор на горбу домой ногу хамона тащит, добытчица
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 01:54
Ответ дляБубль Гум)
Я пригощаю, мене пригощають, то яблуко, то апельсинка. Іноді обмінюваємося просто подарунками та пригощаємо смачненьким . Це там нормальна практика.
Та подруг я не маю(переїхали ми), мама теж не варіант пенсіонерка,яка точно ікру не даруватиме
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 01:55
Ответ дляЧервона ікорка
Сховайте, візьміть гроші, потім типу купила))
Ну от так мабуть і буде .
Червона ікорка• 16 марта в 01:55
Ответ дляБубль Гум)
Нє, ну а що. Якщо уже гуляти, то не на шару ж, все в сім´ю))
Бубль Гум)• 16 марта в 01:55
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вы что, на переменке в школе, апельсинки, яблочки)? Детский сад)) Так скоро и бутеры носить начнет, не могу
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 01:56
Ответ дляБубль Гум)
Я знала, що когось повеселю. Я очікувала на цукерки нормальні, а тут ікра. Я навіть не знаю чи він сам особисто вживає ікру, бо м´яса, риби не їсть( мені не зовсім цікавий, я мясоїдна)
Бубль Гум)• 16 марта в 01:57
Ответ дляНе заздріть тьоті
Автор, вы помните как Белоснежка закончила, когда яблоки из чужих рук брала)?
Раздражевская• 16 марта в 01:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну так если нормально, то в чем проблема домой принести? Так мужу и обьясните-это у нас в спортклубе такая традиция! А ’другу´ своему скажите при встрече-спасибо большое, очень вкусно. Особенно мужу Икра понравилась, просил ещё!
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 01:58
Ответ дляБубль Гум)
Ні, там фрукти для перекуса.
Бубль Гум)• 16 марта в 01:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот скажите нафига вообще давать зеленый свет)? Толку никакого, только гемор куда деть икру и как ее ночью сожрать, ну это анекдот)
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 01:58
Ответ дляБубль Гум)
Ні? Вже забула.
ИграйМойГормон• 16 марта в 01:59
Вы знаете, меня сложно удивить, но вашему ухажору удалось. Полголовки сулугуни и щучья! икра это прям очень изобретательно. Это типа к 8 марта было что ли?
Бубль Гум)• 16 марта в 02:00
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну, тогда вариант только ’Вороне где-то бог послал кусочек сыру’
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:01
Ответ дляБубль Гум)
От мені цей момент не зовсім зрозумілий. Хай би груші, яблука, цукерки. Свято пройшло. Чоловіки дарували різні смаколики не лише дружинам.
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:01
Ответ дляИграйМойГормон
Навєрно
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:03
Ответ дляБубль Гум)
Сісти над тим всім і гордитися яка я маладєц? В общем навєрно приховаю, на роботі для бутерброду буде, пригощу колег.
Якби я знала, що в пакеті...(я питала, сказав: святкове для тебе, все нормально)...не брала б.
Залатавая• 16 марта в 02:03
Ответ дляБубль Гум)
Вот я впечатлительная и тут же после ваших слов бы выбросила))))))
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:04
Ответ дляЗалатавая
коли Ви пригощаєте, то Вам приємно, що людина викидає?
Бубль Гум)• 16 марта в 02:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
Шо поделать, несите коллегам, но на будущее думайте, а то потом второй акт Отелло)) Ну, мы переживаем, как бы)
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:08
Ответ дляБубль Гум)
Ну. От добре, що порадилась. Моя мама знає за цікавість до мене цього ухажора. Просто він міг мене добре підставити, якби я розпаковувала і чоловік звернув би увагу, а так чоловік готував вечерю, стояв до мене спиною. Я розпакувала, вирішила що яблучне повидло, але якесь не таке, наче з бульками, спорчене...а потім на кришці прочитала...
Не заздріть тьоті
• 16 марта в 02:10
Ответ дляНічого вдягти
А яке свято?
Ну 8 березня було. Він ще до свята натякав за гостинець, знав, що 8-ого я буду в іншому місті.
Нічого вдягти• 16 марта в 02:11
Ответ дляНе заздріть тьоті
І що ви там очікували в пакеті?