Не заздріть тьоті• Изменено 16 марта в 01:50

Подарував пакунок. Розгорнула.

Значить була сьогодні в спортклубі. Там в мене є залицяльник, трошки флірту буває. Підвозить до метро, то яблуками пригостить смачними, то грушами.
Нічого особливого. Сьогодні дає пакет: це тобі святкове. Я ж при ньому не розгортала. Приїзжаю додому, розбираю, там півголовки копченого сулугуні і ще щось замотане (думала мед, бо мужчина не вживає м´ясного, на здоровому харчуванні) розпаковую 0.5л банка щучої ікри.
Все то нічого вдячна...але вдома чоловік, син, будуть питати де взялося (знаючи , що я таке дороге з свої гроші не куплю, а візьму гроші в чоловіка). Тепер що наничку їсти? Знала б просто не взяла б той пакунок.
Бубль Гум)• 16 марта в 01:52
А зачем вы вообще берете)? Голодаете или что? Не понимаю..ладно бы ухаживал, а так не пойми что.. Еще и замужем..
Скажете подруга угостила, какие еще варианты..
Червона ікорка• 16 марта в 01:52
Сховайте, візьміть гроші, потім типу купила))
Червона ікорка• 16 марта в 01:53
Ответ дляБубль Гум)
Та норм ухажор, не якість там квіточки, а півголови сиру
Бубль Гум)• 16 марта в 01:54
Ответ дляЧервона ікорка
Я себе представила автор на горбу домой ногу хамона тащит, добытчица
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 01:54
Ответ дляБубль Гум)
Я пригощаю, мене пригощають, то яблуко, то апельсинка. Іноді обмінюваємося просто подарунками та пригощаємо смачненьким . Це там нормальна практика.
Та подруг я не маю(переїхали ми), мама теж не варіант пенсіонерка,яка точно ікру не даруватиме
Prervana• 16 марта в 01:55
А в чем проблема сказать ’меня тут один чудак решил подкармливать. Вот, еда. Семья, есть будем или ну ее в баню, такую прикормку?’
А ухажеру сказать, что муж икру съел, сказал спасибо. Вряд ли он еще захочет вам что то такое дарить😆
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 01:55
Ответ дляЧервона ікорка
Ну от так мабуть і буде .
Червона ікорка• 16 марта в 01:55
Ответ дляБубль Гум)
Нє, ну а що. Якщо уже гуляти, то не на шару ж, все в сім´ю))
Бубль Гум)• 16 марта в 01:55
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вы что, на переменке в школе, апельсинки, яблочки)? Детский сад)) Так скоро и бутеры носить начнет, не могу
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 01:56
Ответ дляБубль Гум)
Я знала, що когось повеселю. Я очікувала на цукерки нормальні, а тут ікра. Я навіть не знаю чи він сам особисто вживає ікру, бо м´яса, риби не їсть( мені не зовсім цікавий, я мясоїдна)
Бубль Гум)• 16 марта в 01:57
Ответ дляНе заздріть тьоті
Автор, вы помните как Белоснежка закончила, когда яблоки из чужих рук брала)?
Раздражевская• 16 марта в 01:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну так если нормально, то в чем проблема домой принести? Так мужу и обьясните-это у нас в спортклубе такая традиция! А ’другу´ своему скажите при встрече-спасибо большое, очень вкусно. Особенно мужу Икра понравилась, просил ещё!
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 01:58
Ответ дляБубль Гум)
Ні, там фрукти для перекуса.
Бубль Гум)• 16 марта в 01:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот скажите нафига вообще давать зеленый свет)? Толку никакого, только гемор куда деть икру и как ее ночью сожрать, ну это анекдот)
Ответ дляБубль Гум)
Ні? Вже забула.
ИграйМойГормон• 16 марта в 01:59
Вы знаете, меня сложно удивить, но вашему ухажору удалось. Полголовки сулугуни и щучья! икра это прям очень изобретательно. Это типа к 8 марта было что ли?
Бубль Гум)• 16 марта в 02:00
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну, тогда вариант только ’Вороне где-то бог послал кусочек сыру’
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 02:01
Ответ дляБубль Гум)
От мені цей момент не зовсім зрозумілий. Хай би груші, яблука, цукерки. Свято пройшло. Чоловіки дарували різні смаколики не лише дружинам.
Ответ дляИграйМойГормон
Навєрно
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 02:03
Ответ дляБубль Гум)
Сісти над тим всім і гордитися яка я маладєц? В общем навєрно приховаю, на роботі для бутерброду буде, пригощу колег.

Якби я знала, що в пакеті...(я питала, сказав: святкове для тебе, все нормально)...не брала б.
Залатавая• 16 марта в 02:03
Ответ дляБубль Гум)
Вот я впечатлительная и тут же после ваших слов бы выбросила))))))
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 02:04
Ответ дляЗалатавая
коли Ви пригощаєте, то Вам приємно, що людина викидає?
Бубль Гум)• 16 марта в 02:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
Шо поделать, несите коллегам, но на будущее думайте, а то потом второй акт Отелло)) Ну, мы переживаем, как бы)
Залізний занавіс• 16 марта в 02:06
ну то беріть зараз гроши у чоловіка...
Нічого вдягти• 16 марта в 02:08
Тепер вночі під ковдрою їжте.
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 02:08
Ответ дляБубль Гум)
Ну. От добре, що порадилась. Моя мама знає за цікавість до мене цього ухажора. Просто він міг мене добре підставити, якби я розпаковувала і чоловік звернув би увагу, а так чоловік готував вечерю, стояв до мене спиною. Я розпакувала, вирішила що яблучне повидло, але якесь не таке, наче з бульками, спорчене...а потім на кришці прочитала...
Нічого вдягти• 16 марта в 02:09
А яке свято?
автор Не заздріть тьоті • 16 марта в 02:10
Ответ дляНічого вдягти
А яке свято?
Ну 8 березня було. Він ще до свята натякав за гостинець, знав, що 8-ого я буду в іншому місті.
Аnnеt• 16 марта в 02:11
флирт, а дома муж? какая-то блудница из спортклуба.
Нічого вдягти• 16 марта в 02:11
Ответ дляНе заздріть тьоті
І що ви там очікували в пакеті?