Не заздріть тьоті• Изменено 16 марта 2025
Подарував пакунок. Розгорнула.
Значить була сьогодні в спортклубі. Там в мене є залицяльник, трошки флірту буває. Підвозить до метро, то яблуками пригостить смачними, то грушами.
Нічого особливого. Сьогодні дає пакет: це тобі святкове. Я ж при ньому не розгортала. Приїзжаю додому, розбираю, там півголовки копченого сулугуні і ще щось замотане (думала мед, бо мужчина не вживає м´ясного, на здоровому харчуванні) розпаковую 0.5л банка щучої ікри.
Все то нічого вдячна...але вдома чоловік, син, будуть питати де взялося (знаючи , що я таке дороге з свої гроші не куплю, а візьму гроші в чоловіка). Тепер що наничку їсти? Знала б просто не взяла б той пакунок.
Мстящий за Зайца• 16 марта 2025
Ще, автор, по правилам етикету варто розпаковувати подарунок одразу при дарувальнику.
Зубожиння• 16 марта 2025
Так а яка вартість оцього всього, що у вас грошей нема купити таке? На спортклуб є, вт не працюєте й чоловік рахує?
Вредняжка• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я знала, що когось повеселю. Я очікувала на цукерки нормальні, а тут ікра. Я навіть не знаю чи він сам особисто вживає ікру, бо м´яса, риби не їсть( мені не зовсім цікавий, я мясоїдна)
то есть от ухажёра при муже конфеты можно, а полезную икру - нет ))))
Ванна Тазиковна• 16 марта 2025
Если вы замужняя , зачем вообще берете подарки? Мужчине надежду даёте , а сама не знаете, что с этим делать.А если бы там был вибраторор))?.
ps .По правилам этикета подарок распаковуют при дарителе,т.е. сразу
Замурмишка• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Воно то наче так, але ж несподівано. Навіть цукерки були б не так палєвно.
Якби мій чоловік не ходив по продуктовим магазинам, чи не купував різне смачне/делікатесне, чи не готував, то взагалі не парилася, що стоїть в мене в холодильнику.
З сиром легко сказала, що обмінялися
подарунками: я тіпа вершки привезила в мин раз (чоловік знає які ті вершки класні) , мене взамін класним
сиром пригостили. от ця ікра... І смішно і грішно.
З сиром легко сказала, що обмінялися
Я все равно не понимаю, вот у меня был период отсутствия своего дохода - например 1й декрет, но как так, что невозможно объяснить покупку продукта? У меня всегда были хоть какие-то деньги. А вы ж не совсем на нулях если у вас есть абонемент в спортклуб. Или вы денег в руках вообще не держите?
Замурмишка• 16 марта 2025
Ответ дляПукимончиг
Вы зачем вообще, замужняя дама, с залыцяльниками общаетесь, надежду их поддерживаете, а? В машину садитесь еще. Едьте своим ходом.
Походу на проезде экономит. Если она не может объяснить наличие 2х продуктов в холодильнике, то может поэтому. Странная история.
Заставляличка• 16 марта 2025
Не бійтеся, сміло розповідайте про коханця, чоловік не буде заперечувати, ви ж не з квітами додому прийшли)
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Та не було часу розпаковувати. Як є так є.
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Буду знати. Якось вчора не подумала. Виходила з машини і тут пакунок.
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
дальше больше будет) вы принимаете его знаки внимания я б не за икру переживала , а что б у вас не начался роман и новые темы ….
Таааа, я вже зрозуміла .
Думаю далеко справа не піде. Натяк прийнято, але все одно рішення за мною..
Заставляличка• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
З сиром легко сказала, що обмінялися
Візьміть пива, і ніяких питань не буде
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляЗаставляличка
Розкажу при нагоді, коли дійсно буде коханцем.
emerald_88• 16 марта 2025
Мені дуже дивно читати що лише одна єдина людина написала, що цілком нормально розказали чоловікові правду. Взагалі не розумію чому ви зібрались це приховувати. Ну є залицяльник, ну так це ж його проблема, що ви така класна і зайнята. Аби при цьому ваша совість була чиста і ви дійсно не збиралися з ним вступати в стосунки. Я б точно розказала. В мене теж є типу друзі колеги, то я все розказую чоловікові.
АфродитаПетровна• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сісти над тим всім і гордитися яка я маладєц? В общем навєрно приховаю, на роботі для бутерброду буде, пригощу колег.
Якби я знала, що в пакеті...(я питала, сказав: святкове для тебе, все нормально)...не брала б.
как-то гаденько оно.это ни на что не тянет
полголовки
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляemerald_88
Я так і зроблю.
АфродитаПетровна• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
а зачем вы вообще принимаете подачки ненужного мужика?
поставьте себя на место мужа
уровень 7 класса
поставьте себя на место мужа
уровень 7 класса
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляЗнову Я
Візьміть гроші в чоловіка і ,,купіть,, ікру та сулугуні.
Для чого? Він і так все купить в тих же магазинах. Вчора для мене була несподіванка, а сьогодні зовсім інші думки. Може хто тому товаришу подарував ту ікру, а він таким чином ’пристроїв’, бо допустім м´ясо, рибу, часник не вживає це я знаю, ще що в нього за мухи в голові мені байдуже, може ікра теж є те, що він не вживає, от з практичної точки зору ’щоб не пропала’ пристроїв, та обіграв як подарунок..
Ряженка• 16 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Та норм ухажор, не якість там квіточки, а півголови сиру
Не говорите. Идеально: всегда полезные подарки. А что те цветочки)))
Ряженка• 16 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Вы что, на переменке в школе, апельсинки, яблочки)? Детский сад)) Так скоро и бутеры носить начнет, не могу
Чего вы))) а мне прям нравится такой зал. Чего меня в моем никто не подкармливает, обидно
ДА да да• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я пригощаю, мене пригощають, то яблуко, то апельсинка. Іноді обмінюваємося просто подарунками та пригощаємо смачненьким . Це там нормальна практика.
Та подруг я не маю(переїхали ми), мама теж не варіант пенсіонерка,яка точно ікру не даруватиме
Вы в спортклуб жрачку таскаете? А зачем туда ходите?
Дикая Роза• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну і я ж заміжня. Того якось без задніх мислєй. Дружба дружбою
Ну, знаете. Я тоже замужем, но в голову бы не пришло яблочками/грушками и подарочками в спортклубе обмениваться.
Иванка Бур• 16 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Ціну на ікру щуки гляньте ше
Иванка Бур• 16 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Автор, вы помните как Белоснежка закончила, когда яблоки из чужих рук брала)?
За прИнца вийшла
Не заздріть тьоті
• 16 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
Буває і так
тянитолкайка• 16 марта 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну 8 березня було. Він ще до свята натякав за гостинець, знав, що 8-ого я буду в іншому місті.
Ви з ним спите?
Белая и пушистая• 16 марта 2025
Передарите маме, она вроде в курсе, или на работе с коллегами заточите. Еще вариант - на работе подарили. Советчицы конечно странные. Флиртовать с мужчинами и принимать «дружеские» подарки как по мне нормально. Мне тоже дарят, при наличии мужа. Один раз цветы подарил на ДР, огромный букет роз. Я принесла домой, сказала от коллег. Но больше попросила такое не дарить🙂