Губка Боб• 16 марта 2025
Финансовая грамотность. Какие ваши принципы?
Интересная и нужная тема.
Что в вашем понимании есть финансовая грамотность? В чем она проявляется? Как вы развиваете ее у своих детей?
Мамина корзиночка• 16 марта 2025
Ответ дляГубка Боб
От я теж так хочу. Тихіше їдеш далі будеш.
Ну то вивчайте базу і заходьте на біржу. Як на мене, це найкращий варіант. Реєструєтеся, заводите кошти і розбираєется прицільно вже з тим конкретно що вам незрозуміло у ваших діях. Багато допомагають підписки в ТГ чи ІГ де розбирають які монети варті уваги, які ні. Чати ЖПТ.
Але я б радила поки стартувати з біткоїном, ефіром, соланою. вам на перші місяці вистачить.
Губка Боб
• 16 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дякую. Не порадите які тг читаєте? Тут. Мені знається, час треба щоб навчитись аналізувати монети
Мамина корзиночка• 16 марта 2025
Ответ дляГубка Боб
В мене це Михаїл Мезін зараз, але він для більш просунутих вже. Навіть не пригадаю вже з кого починала. Підписувалась спочатку в інсті, там тоді багатенько було, якщо щось корисне - переходила до них в тг канали.
ДаЗдраПерма• 17 марта 2025
не знаю як у кого, а у мене чоловік вивести з кошелька якусь там валюту не може, а ввели комісію за обслуговування - схоже підуть всі кошти з часом за комісію
Губка Боб
• 18 марта 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Це ви про крипту? Чи який кошелек?