Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 марта в 17:59
Де в Дніпрі можна купити бюджетний одяг для всієї сім´ї?
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, де в Дніпрі є бюджетні магазини одягу(нижня білизна вітровки куртки)? Цікавить щось типу "тк Мілєніум" як в Кривому розі або Нікополі. Конфіскат не цікавить! Знаю, що Міленіума в Дніпрі немає, але може щось схоже є? Якби не довбана війна, то дешевше поїхати в Кривий Ріг та там скупитися(але туди страшно їхати), чим щось знайти за адекватні кошти в Дніпрі. Ми родина сама з Нікополя, в нас там теж є філіал від Міленіуму, наприклад жіноча вітровка або жилетка там коштує 500-800грн(більш менш нормальної якості) чоловіча білизна 60-80грн - в Дніпрі менше 150 не знайшли. Куртки від 1500 в Дніпрі. Якщо у людей кошти є, питань немає, але якщо їх немає, то по 1500 не накупляєшься, особливо коли нас четверо. Любі дівчатка і жінки, я впевнений ви все знаєте, посовітуйте якийсь гарний магазин, будь ласка!?
графиняВишенка• 16 марта в 18:03
Магазин Andi. В них є магазини по місту та сторінка в Інстаграмі. Купила у них пальто на весну за 500 грн.
Зубная фея• 16 марта в 18:05
Поедьте на рынок Озерка. Тоже что и в ТЦ, но дешевле. По качеству можно найти не хуже чем вайкики и тем более сенсец ньюйоркер. Вы пишите конфискат вам фу. Ну тогда почему вам 1500 дорого? Как бы, если денег нет, то о каких брендах за дешево можно говорить? Дешевле только секонд или сейлы, заказывать из-за границы
Байрактарна• 16 марта в 18:09
Для всей семьи только вайкики. Лучше по соотношению цена и качество нет.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 18:15
Ответ дляЗубная фея
Я не казав фу, просто там або розмірів немає або все однотонне. Вибора немає,окрім взуття! Може то нам просто не пощастило. Але в порівнянні з Міленімума там в рази менше асортименту.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 18:16
Ответ дляБайрактарна
Дякую, а в них інтернет магазин є? Або де можна хочь приблизно подивитись асортимент і ціни, бо ми не з самого Дніпра, ще доїхати треба.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 18:18
Ответ дляЗубная фея
і про бренди я ні слова не написав, мені взагалі на них всеодно, те в чому ходе зараз молодь ’брендовому’ на мою особисту думку, так в мене бабуся одягалася краще!
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 18:19
Ответ дляграфиняВишенка
Дуже дякую. В районі Тополя, Ви часом не вкурсі є в них магазин?
барабанщица• 16 марта в 18:35
Вайкики, Анди, Синсей, Нью-Йорк, Голди, Де факто - дешманская фуфлыжная одежка до первой стирки. Хорошие вещи не будут стоит дёшево
Байрактарна• 16 марта в 18:36
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Є, але там половина асортименту іншого, і ціни відрізнятися можуть. Але в цілому ви можете спробувати купити навіть нікуди не їхавши - в них просте повернення. Мін сума для безкоштовної доставки 1200, але якщо не наберете на неї, то достава не така вже й дорога, я пару місяців назад замовляла на 600 грн (дві футболки собі, легінси та осінні штани дочці, було з великою знижкою), то заплатила за доставку, здається, 65 грн.
У нас реально вся сім´я в тому одязі ходить.
Байрактарна• 16 марта в 18:37
Ответ длябарабанщица
вы, конечно, Анди, сюда зря запихнули - вот где дешманская, так дешманская. Синсей того же уровня. Голди и вайкики лучше по качеству однозначно. и точно не до первой стирки, я иногда ношу так, что мне прямо надоедает, а оно еще нормально выглядит
барабанщица• 16 марта в 18:38
Ответ дляБайрактарна
Что хорошего в Вайкики? вам действительно оттуда шмотки нравятся?
Байрактарна• 16 марта в 18:47
Ответ длябарабанщица
Вот представьте себе! Оттуда есть отличные вещи (как есть и ужасные, не спорю, но в разы меньше). Но в целом там все можно посмотреть и/или вернуть, если не понравилось. Точно такие же отличные и ужасные есть у типично европейского массмаркета (H&M, Zara, M&S), и у американского тоже (Gap, Old navy). Условный некст делает расчудесные вещи для малышей но в половине случаев стремные для взрослых. И все эти вещи покупают миллионы людей.
Байрактарна• 16 марта в 18:48
Ответ длябарабанщица
Массимо, Юникло - уже уровнем повыше. Но и там фуфло попадается. Прямо даже интересно, что ж вы такое носите
Кручу хвости• 16 марта в 18:52
Ответ длябарабанщица
Футболки у Вайкікі 3-4 місяці витримують без проблем, у кінці сезону 150-200 грн/шт. можна купити.
Літні штани чоловічі там теж непогані.
Чоловічі джинси більш -менш.
Жіночі речі там дійсно ганчір´я :(
Літні штани чоловічі там теж непогані.
Чоловічі джинси більш -менш.
Жіночі речі там дійсно ганчір´я :(
Кручу хвости• 16 марта в 18:55
Авторе, непогані куртки по акції можуть бути у магазинах Атлетікс.
По білизні не скажу, я купую онлайн на кідстаффі і собі, і чоловіку.
барабанщица• 16 марта в 19:01
Ответ дляКручу хвости
Да, тоже беру в Атлетикс верхнюю и спортивную одежду.
Лорка-хлорка• 16 марта в 19:17
Ответ длябарабанщица
Я ношу Вайкики по несколько сезонов. Ясно, что не супер пупер качество, но я и не собираюсь умереть в одних джинсах.
графиняВишенка• 16 марта в 19:19
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На Перемозі є декілька
Так точно!• 16 марта в 19:19
Краще ходити по секондах і щось собі шукати. Але чи привозять до вас нормальні речі, не знаю. Не у всіх гарні завози, часто везуть перебране. Речі могли бути вже в продажі в іншому місті. Ну але секонд це дійсно і якісне і дешево. Ви можете купити повністю шерстяний светр, брендовий навіть, за 150 грн. А в Сінсеї що, поліестер скрипучий за 500 грн
графиняВишенка• 16 марта в 19:20
Ответ дляБайрактарна
Вайкікі і Анді однакові по якості, там і там виробник Туреччина
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 19:48
Ответ дляМать драконов
Откуда в Днепре знают, что такое Миллениум в вашем кривом роге?
в них є інтернет магазин,в пошук вбийте і побачите
Мать драконов• 16 марта в 20:03
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так купите в их интернет-магазине
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 16 марта в 20:06
Ответ дляМать драконов
Так купите в их интернет-магазине
В інтернеті я своїй дитині як міряти буду? Я Вам про це написав,щоб Ви побачили ціни які для людей там, а не для блототи! В них ціни однакові що в інтернеті,так і в магазині, просто поїхати туди немає можливості зараз!
Байрактарна• 17 марта в 00:20
Ответ дляграфиняВишенка
Я зрозуміла вашу логіку і рівень інтелекту, більше питань нема