Та легко!• Изменено 17 марта 2025
Керамхол чи Агромат. Де ви купуєте плитку
Агромат дає 10% знижки
Ккрамхол 20%
Наче склоняюсь до другого варіанту, і ціни не по 5000 грн як на порцеланосу в агроматі
Ккрамхол 20%
Та легко!
• 17 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
Хто на Позняках має свій стиль? А хто на Нивках, вже не радити?)
Ой))) вибачте
Радьте , дякую
Репетиторша• 17 марта 2025
Ответ дляТа легко!
Ой))) вибачте
Радьте , дякую
Та ні, я так написала, сподобалось, як ви виділили)))
КапитанльнаЯ• 17 марта 2025
Пока выбирали плитку, были и в Агромате, и в Керамхолле, и ещё в паре мест. В итоге в Лео Керамике купили. 15% скидка + или нам хороший менеджер попался, или они в целом очень клиентоориентированные. И доставили четенько, вовремя, аккуратно, и даже грузчик был предельно вежлив.
Та легко!
• 17 марта 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Клас
Дякую
Я там ще ніколи не купувала
Дякую
Я там ще ніколи не купувала
Не обижаюсь• 17 марта 2025
А асортимент та ціни однакові? Бо можна дати знижку, але все рівно буде плитка дорожче ніж в іншому магазині
КапитанльнаЯ• 17 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Я так понимаю, палец вниз именно вы поставили)
В моем случае плитка стоила везде одинаково, так что чем больше магазин давал скидку, тем получалось выгоднее. И доставку мне там же насчитали дешевле.
Это как бы и так понятно)
КапитанльнаЯ• 17 марта 2025
Ответ дляТа легко!
Клас
Дякую
Я там ще ніколи не купувала
Дякую
Я там ще ніколи не купувала
Я тоже впервые. Потому и не уверена, повезло ли мне или и правда хорошо работают)
Вам в любом случае удачи. Ремонт - это так нервно...
Не обижаюсь• 17 марта 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Это как бы и так понятно)
Ні, не я. Мені скоро буде актуально, тому збираю інформацію. Крім Епіка ніде ще не були. Колись, років 6 назад, знижку в Агроматі щоб отримати, треба було мати знайомих. Тому і цікаво, як зараз, дають знижки бо завищена ціна чи стали більш клієнтоорієнтовні
КапитанльнаЯ• 17 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
У меня ощущение, что у всех завышенная) Скидки дают почти все)) В агромате, да, у нас была скидка нашего плиточника. Но в итоге купили дешевле не в агромате. А вот клей для плитки покупали тоже по его рекомендации и тоже со скидкой - и вышло критично дешевле, чем в том же эпике. Я так поняла, у них у многих есть скидки, так что спрашивайте своих плиточников.
Не обижаюсь• 17 марта 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дякую, ще їх спробуй знайти. Нам ближче до НР знадобиться, але плитку придивляюся, щоб потім не купувати що попало