Бойцовская• 1 час назад
Лупашит(
КартаБезКомиссий• 59 минут назад
Думала почулося, бо не помітила, що тривога - в нас сирени не чутно. Але видно далеко від нас поки
Ангелок з ріжками• 55 минут назад
Ответ дляХикориДикори
А Зеленский итем временем рад что по Вайлдберриз попали.
Не тілько по ньому, чи ви спеціально інше замовчуєте?
Оля_с_киркою• 54 минуты назад
Ответ дляХикориДикори
Не упоминайте это имя. И так страшно.
КартаБезКомиссий• 54 минуты назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Невже балістику в рашці винищили? йой, а що ж це летить?
Белая котичка• 53 минуты назад
Ответ дляКнопкотиць
Запорожье тоже лупашат
8 по Запоріжжю 4 по Києву пишуть
Ниф_ниф• 53 минуты назад
Ответ дляХикориДикори
В Херсоне безотносительно Вайлдберриз вон ебашат (3 авиабомбы кинули ублюдки пару часов назад), и в Запорожье, и Киев...
Викасикрет• 53 минуты назад
Маю надію що восени полетить і в їх бік. Двіжуха повинна бути не тільки в Україні.
Фокус-Покус• 52 минуты назад
Еще и написали за часть районов только. Я например уже слышу запах гари, но ни слова о нашем районе нет
КартаБезКомиссий• 51 минуту назад
Ответ дляНиф_ниф
Так справа не в тому, що не треба бити по Вайлдберіз, а може треба все ж спершу подумати, як хоч якось уберегтись від відповіді. І поки протиракет немає сидіти і намагатися не відсвічувати. Ну гаразд, скоро всі міста будуть в руїнах і за що ми тоді воюємо, щоб усі бачили як ми гордовито тут загинемо, такі усі незламні
ХикориДикори• 51 минуту назад
Ответ дляНиф_ниф
Я знаю я в Запорожье но эта зелёная морда только обещала что то и все. А США говорят идите на уступки Путину. И что делать?