Н@Диете• 17 марта в 11:28

Бухгалтери, підскажіть, будь ласка

Дівчатка, привіт.
Який ФОП мені відкрити, я працюю тренером.
І скільки я маю платити?
Дякую💛
СкокоМнеДадите• 17 марта в 11:37
Вартість консультації 1500 грн
Жена сантехника• 17 марта в 11:38
ФОП 3 група
ЯспАкойнаЯ• 17 марта в 11:54
Чат гпт:
Як тренеру, який планує відкрити ФОП в Україні, вам слід обрати відповідну групу оподаткування та знати про пов’язані з нею податкові зобов’язання.

Рекомендована група ФОП для тренера:

Зазвичай, тренери обирають 2-гу групу єдиного податку. Ця група підходить для підприємців, які надають послуги населенню або іншим платникам єдиного податку, за умови, що кількість найманих працівників не перевищує 10 осіб, а річний дохід не перевищує 5 004 000 грн.

Податкові зобов’язання для 2-ї групи ФОП у 2025 році:
1. Єдиний податок: Ставка становить до 20% від мінімальної заробітної плати. При мінімальній зарплаті 8 000 грн, це буде 1 600 грн на місяць.
2. Єдиний соціальний внесок (ЄСВ): Ставка становить 22% від мінімальної заробітної плати. При мінімальній зарплаті 8 000 грн, це буде 1 760 грн на місяць.
3. Військовий збір: Фіксована сума 800 грн на місяць.

Загальна сума щомісячних податкових платежів:
• Єдиний податок: 1 600 грн
• ЄСВ: 1 760 грн
• Військовий збір: 800 грн

Разом: 4 160 грн на місяць.

Код КВЕД для тренерської діяльності:

Для реєстрації ФОП вам знадобиться обрати відповідний код виду економічної діяльності (КВЕД). Для тренерської діяльності підходить код 85.51 “Освіта у сфері спорту та відпочинку”.

Важливі моменти:
• Якщо ви плануєте працювати з юридичними особами на загальній системі оподаткування, варто розглянути 3-тю групу єдиного податку. Вона дозволяє працювати з будь-якими контрагентами, але має інші податкові ставки: 5% від доходу або 3% від доходу + ПДВ.