lili4ka88• 09 февраля в 22:05

Хто працює в школі бухгалтером?

Доброго вечора! Дівчата, підкажіть хто працює в школі бухгалтером? Чи дуже складна робота? Вказано облік та замовлення продуктів харчування, складання меню, звітність, робота з касою. Маю фінансову освіту, зараз в декреті, саме в бухгалтерській справі ніколи не працювала.
Така бойова Я• 09 февраля в 22:09
шось там із переліку обов´язків більшість взагалі не бухгалтерські, ну а ті напрямки де дійсно бухгалтерські то як ви собі уявляєте якщо ніколи не працювали і не знаєте що треба робити?
Даха-сваха• 09 февраля в 22:10
Вперше чую ,що бухгалтер складає меню
13чудоСВЕТА• 09 февраля в 22:14
Ответ дляДаха-сваха
Вперше чую ,що бухгалтер складає меню
Може калькуляцію, але то теж не бух.
Запасная спина• 09 февраля в 22:18
Ответ для13чудоСВЕТА
Може калькуляцію, але то теж не бух.
Моя первая должность была бухгалтер -калькулятор
Тарабарщина• 09 февраля в 22:18
Ответ для13чудоСВЕТА
Може калькуляцію, але то теж не бух.
Бух, у мамы в санатории бух делал калькуляцию по продуктам. Но бух не составляет меню, это 100%)
Пффф 100%• 09 февраля в 22:20
В школі доньки було власне харчування, не через тендери. Я думаю, що це щось подібне. Але тоді це не чистий бухгалтер, це скоріш менеджер по закутках.
Майданщица• 09 февраля в 22:21
Я работала в училище, обязанности те же, но добавилось начисление стипендии и зп. Работать можно , геморроя много
Морковна• 09 февраля в 22:22
Це якийсь госпзавгосп і касир. Два в одному.
Тарабарщина• 09 февраля в 22:25
А рассчет з/п на ком ? Вообще гос. это ж..па) Я была бух в университете и то! я была одной из 5 бух, но при этом на мне было 3 общежития (одно из них 16этажное)), налоги по университету ежемесячные + квартальные/годовые отчеты, вся документация по земле, где я и кадастровые номера получала и готовила эти все доки. А на выходе з.п. 12 тыс и премия раз в квартал))) Игра не стоит свеч...
НашлаПерепискуМужа• 09 февраля в 22:31
Ответ дляТарабарщина
То у вас ще зарплата розкішна була. В школі навіть головний має трохи більше за мінімальну. Ну хіба там доплатами якими тішать.
автор lili4ka88 • 09 февраля в 22:37
Ось оголошення
Тарабарщина• 09 февраля в 22:38
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
так это 1.5 ставки было)))
НашлаПерепискуМужа• 09 февраля в 22:45
Ответ дляlili4ka88
Ось оголошення
Словом, роботи дуже багато за мінімальну зарплату. Там не буде суто бухгалтерська робота. Може варто піти для досвіду, якщо більше роботи нема іншої. Але за таку зарплату вже краще прибиральницею. Хоч відповідальності і штрафів менше.
автор lili4ka88 • 09 февраля в 22:48
Так розумію, що зарплата мала. З плюсів те, що поряд з домом і діти в цій же школі, та вже й дома набридло сидіти.
АнтиТроль• 09 февраля в 23:12
Меню складає дієтсестра, не може бухгалтер складати меню.
Я колись працювала в центрі фінансування закладів та установ системи освіти, у відділі харчування та батьківської оплати, то нам з садочків/шкіл/нвк приносили такі здоровенні меню, де було розписано - назва страви, грамовка продуктів (в залежності від того на скільки дітей готували), на сніданок/обід/вечерю, для садочків і нвк, і сніданок/обід для шкіл.
То в принципі, робота була не важка, мені подобалося, ну і банк розносили, батьки сплачували за харчування, ми вносили в програму.
TaFo• 09 февраля в 23:25
Ответ дляПффф 100%
’ менеджер по закутках’ это топ всех топов🤣