Иванка Бур• 17 марта в 19:27
Застій жовчі лікування, холецистит
Тягнув правий бік.
По узі застій жовчі, холецистит в стадії загострення.
Лікування: ношпа, креон, нольпаза
Вже третій день. А легше не стає.
Але тепер є ще дискомфорт десь через 30 хв після їжі. Як важкість і знову тягне бік і жжєніє.
До лікаря завтра.
Поділіться як у вас проходить цей стан?
І на який день легше стає?
Лікування: ношпа, креон, нольпаза
Вже третій день. А легше не стає.
До лікаря завтра.
Поділіться як у вас проходить цей стан?
І на який день легше стає?
Дуняша• 17 марта в 19:29
У меня с диетой и лечением более-менее нормально месяца через даа стало, так что наберитесь терпения
Иванка Бур
• 17 марта в 19:29
Ответ дляЛетала_НаМетле
А де жовчогінний препарат ?
Урсофальк, наприклад
Сказали рано, бо є застій. Загостррення
Тарабарщина• 17 марта в 19:29
Может это не только проблема с желчным ? Кишечник нормально работает?
Иванка Бур
• 17 марта в 19:29
Ответ дляДуняша
А так кожного разу ці болі та відчуття?
Иванка Бур
• 17 марта в 19:30
Ответ дляТарабарщина
Не знаю. По узі був такий діагноз.
ОхиИВздохи• 17 марта в 19:30
Мені таке ж виписували. А толку нуль. Якщо не їм гадості то почуваюсь нормально.
Дуняша• 17 марта в 19:31
Ответ дляИванка Бур
А так кожного разу ці болі та відчуття?
Да, в основном распирание и тяжесть в правом боку
Летала_НаМетле• 17 марта в 19:31
Ответ дляИванка Бур
Сказали рано, бо є застій. Загостррення
Ношпу коліть, то буде послаблювати спазм
Иванка Бур
• 17 марта в 19:31
Ответ дляДуняша
Оце воно. Мені таке як жжєніє. Я думала що швидко пройде…
А що робите з цим?
Иванка Бур
• 17 марта в 19:32
Ответ дляЛетала_НаМетле
Виписали в таблетках. 3 рази на день.
Тобто ці відчуття саме від спазму?
Дуняша• 17 марта в 19:33
Ответ дляИванка Бур
А що робите з цим?
Диета, много воды, ношпа или магний, спорт. У меня вот сейчас обострение, в этот раз с жестким запором, простите(
Летала_НаМетле• 17 марта в 19:33
Ответ дляИванка Бур
Виписали в таблетках. 3 рази на день.
Тобто ці відчуття саме від спазму?
Ці відчуття від запалення і жовчі.
Я пожиттєво пʼю урсофальк, як тільки зробила перерву 3-4 дні, вже починає тягнути в боці.
Безпринципова• 17 марта в 19:42
Ответ дляИванка Бур
Сказали рано, бо є застій. Загостррення
Це довгий процес. Мінімуи місяць. Бажано дієту ще. З усіх чудодійних препаратів і схем лікування, сама дієва виявилася дієта при грудному вигодовуванні, обто нічого сирого, гострого, смаженого,солодкого,кислого. Я забула тоді надовго про свої проблеми з жовчним.
КартаБезКомиссий• 17 марта в 19:46
Хофітол, вода донат магнію, звичайна вода в достатній кількості, обовʼязково якась фізична активність, без цього ніяк, відлежуватись на дивані не вийде, переглянути свій раціон(щоб достатня кількість жирів була),перед сном зʼїдати шматочок сирого сала( та і на сніданок теж, в ідеалі сніданок щоб були яйця, а не якась каша),на ніч препарати по типу урсосан/урсофальк і так далі.
При болях-но шпа форте або меверин/дуспаталін
Lishantes_• 17 марта в 19:49
строга дієта 100%. ніякого жирного, кислого, гострого, солоного, солодкого, кави, чаю , смаженого і т.д.
їісти невеликими порціями, тушене, варене, парене.
по лікам норм, поки до лікаря не потрапите на прийом, то для облегшення стану..
і урсофальк, то не жовчогінне, то якраз при запаленні жовчного дуже класна штука....а саме жовчогінне , так, зараз не можна.
якщо не має аллергії, то пийте ромашку....
ну впринцепі, якщо строгу дієту тримати і пити хоча б оті ліки що виписали, то через місяць-півтора, буде краще))
а там потім просто слідкуйте і не доводьте до такого застою..
Lishantes_• 17 марта в 19:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
ну ви хоч уточнюйте, що все це можно робити, хоча б через 4-6 місяців після того як спаде те загострення, яке зараз у автора....а то нарадите, що автор і у лікарню через два дні загремить на скорій
Mango 34543• 17 марта в 20:05
Ответ дляLishantes_
А чому від цього має бути гірше?
Якщо немає каменів, лікарі тільки ці ліки виписують.. і при загострені теж
Mango 34543• 17 марта в 20:07
Ответ дляLishantes_
Щодо Урсофальку, препарат класний, але від нього правий бік болить ще більше, хоч на стіну лізь, не розумію чому, хоча приймала зі спазмолітиком
Lishantes_• 17 марта в 20:07
Ответ дляMango 34543
А чому від цього має бути гірше?
запалення жовчного вам відомо, що це таке і які болі бувають? і тошнота з рвотою буває, і температура буває підіймається...а ви радите одразу з ліжка вскочити і масло з салом їсти))))) нуну
Mango 34543• 17 марта в 20:09
Ответ дляLishantes_
Це не я, якщо що 😅 я про препарати кажу, а не сало😅
Lishantes_• 17 марта в 20:09
Ответ дляMango 34543
буває таке, якщо занадто доза велика одразу, або запалення жовчного є..
взагалі лікарі дуже люблять одну дозу за один раз...хоча там на вагу і треба дозу розбивати на день..тоді нормально переноситься без болей..або змінити на анолог
Lishantes_• 17 марта в 20:10
Ответ дляMango 34543
ааааа....точно))))
Сільський ансамбль• 17 марта в 20:10
Ответ дляLishantes_
Так желчь выделяется на жирные продукты
Mango 34543• 17 марта в 20:11
Ответ дляLishantes_
Навіть від 1ї 250 капсули погано(
Lishantes_• 17 марта в 20:12
Ответ дляСільський ансамбль
Так желчь выделяется на жирные продукты
млін....та ми ж говоримо про запалення жовчного))))) коли йде запалення, там грубо кажучи їсти перших пару днів взагалі не можна....шо за люди
а потім дієта та лікування....
Lishantes_• 17 марта в 20:14
Ответ дляMango 34543
Навіть від 1ї 250 капсули погано(
скоріш за все значить у вас не переносимість урсодезоксихолевої кислоти...таке теж буває((
Сільський ансамбль• 17 марта в 20:21
Ответ дляLishantes_
а потім дієта та лікування....
Вы мне не рассказывайте,я вам все расскажу про желчный и камнях в желчном,во первых я не сказала что нужно есть жирное во время приступа,застой в желчном происходит из-за катастрофического недопивания воды,если этого не делать,дальше будут камни и желчь выделяется только на жирные продукты
Леплю из пластилина• 17 марта в 21:16
Ответ дляИванка Бур
Не знаю. По узі був такий діагноз.
Мене гастроентеролог десь 15 років тому відправила на дуодельне зондування. В мене була важкість в правому боці, печія, відртжка. Узі і гастроскопія було все ок, тільки з жовчним застій. Після 3х зондувань (кожен тиждень) як рукою зняло. Я так вдячна, що вона не назначила мені жодних! таблеток. С тих пір я зондуюсь кожен рік. Ось тільки зараз закордоном, тут такого не роблять нажаль (( можливо із-за цього доведеться з´їздити в Україну, бо вже починає піддавлювати у правому боці